“Sjajna hrana i prijatna atmosfera”
Komentar o hotelu Konoba Korzo

Konoba Korzo
Rangiran na 7. mestu od 45 Restorani u Cetinje
Komentar je napisan: 7. decembar 2019.

Posjetili smo Konobu Korzo pocetkom novembra. Uzivali smo u fantasticnoj domacoj hrani i izuzetno prijatnoj atmosferi. Osoblje je i vise nego ljubazno, a cijene su pristupacne. Svakako za preporuciti!

2  Hvala korisniku Yugtrip

Komentar je napisan: 12. septembar 2019.

Korzo je za mene uvek siguran izbor. Sve je uvek po dogovoru, usluga je odlicna, hrana super, cela atmosfera tip top!
Pravo je zadovoljstvo saradjivati s ovim ljudima.

Hvala korisniku JJulijana
Username711, General Manager objekta Konoba Korzo, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. septembar 2019.

Hvala Julijana!!! :))
Luka.

Komentar je napisan: 13. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Nazalost restoran kojeg sam rado preporucivao mnogim prijateljima i turistima me razocarao u jednom danu kao ni jedan do sad! Prvo smo sjeli za sto koji nije bio cist i pospremljen i cekali punih 15-20 min dok je dosla kuvarica da pospremi sto i da nas pita sto zelimo a u medjuvremenu konobar je primao stolove koji su nakon nas sjeli i kazao da moramo cekati, kuvarica je uzela narudzbu uz moju napomenu da se zurim i da se potrude da bar moje jelo bude gotovo za pola sata! Nakon neki 25 min stigla su sva jela sem mojeg, kad sam pitao gdje je konobar je rekao da su zaboravili jelo!!! Nakon toga gost kojeg sam doveo da ruca iz usta izvlaci dlaku od 20 cm KATASTROFA!!! Ovaj restoran je nekad bio sinonim dobre hrane usluge i kvaliteta, sto se u medjuvremenu desilo ne znam ali ovo je nedopustivo!

1  Hvala korisniku jugoslavb
Komentar je napisan: 28. maj 2018. sa mobilne aplikacije

Odlična lokacija. Ljubaznost i porodična atmosfera. Prijatno i ljubazno osoblje. Ukusna i lijepo pripremljena hrana. Marija& Slobodan

Datum posete: maj 2018.
Hvala korisniku Marija788
Komentar je napisan: 18. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Username711, Manager objekta Konoba Korzo, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. februar 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Konoba Korzo gledali su i

Cetinje, Crna Gora

Konoba Korzo – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!