“Krempita je i dalje fantastična :-)”
Komentar o hotelu Gradska Cetinje

Gradska Cetinje
Rangiran na 18. mestu od 46 Restorani u Cetinje
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Gradska je i nakon renoviranja zadržala šarm i ako je sada sve modernije. Meni je najvažnije da je krempita ostala ista - najbolja :-) Sve preporuke da oni koji još uvijek nisu probali krempitu u Gradskoj, odu i probaju :-)

Hvala korisniku Strahinja_Podgorica

Komentar je napisan: 27. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Odlican,usluga,hrana,higijena,lokacija sve je na nivou.Opet cemo doci sigurno,sve je blizu sa puno sadrzaja u okolini.

Hvala korisniku kalimero2015
milosgradska, Guest Relations Manager objekta Gradska Cetinje, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 20. novembar 2019.

Drago nam je da ste zadovoljni sa nasom uslugom. Nadamo se vasem ponovnom dolasku uz obecanje da cemo biti jos bolji.

Komentar je napisan: 2. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 21. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 28. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gradska Cetinje gledali su i

Gradska Cetinje – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!