“Razočaravajuće”

Perkov Salas
Rangiran na 1. mestu od 3 Restorani u Nacionalnom parku Fruška Gora
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije

Ako dolazite zbog prirode i ambijenta salaša, ok, tu i možete malo da uživate posebno ako dolazite iz većih gradova i sa decom. Ali ako dolazite zbog hrane, nemojte dolaziti na Perkiv salaš. Sramota. Porcije male, pa čak i za žene, ukus kao sto je neko spomenuo u komentarima kao u studenskoj menzi,a usluga... Pa kad konobar u usto vreme donese aperitiv i supu, koja se sasvim ohladi dok ne popijete aperitiv, kad uz aperitiv dobijete bokal mlake vode,kad imate samo 4 vrste jela za poruciti koja su kao decije porcije... Sta drugo reci, osim, zaobidjite ovaj salaš jer to nisu pravi ugostitelji.

Datum posete: septembar 2020.
1  Hvala korisniku 949jelenas

Komentar je napisan: 14. septembar 2020.

Jako je ružno doživeti tako neljudski tretman prema ljudima i deci koji su otvorenog srca dolazili godinama na ovo mesto. Smučio nam se novi vlasnik koji očigledno ne voli svoj posao, nego gleda sve samo kroz novac. Ne želim više nikada da odem tamo i doživljavam maltretiranje niti ću ih ikome preporučiti.

1  Hvala korisniku marijamilinkov
Culture36578506290, Vlasnik objekta Perkov Salas, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 16. oktobar 2020.

Postovani,
Jako je ruzno tako neistine govoriti.
MI da gledamo kroz novac bili bi restoran a ne seosko domacinstvo.
A da razjasnimo za tretman koji ste vi spomenuli,
Posto ste ulazili u deo gde je privatno i bili opomenuti dva puta da je to privatan deo i da se ne moze ulaziti u taj deo a najvise kad je situacija sa koronom ozbiljna i da taj deo koriste samo moji stariji roditelji, bili ste opo enuti i treci put, jer mi moramo da radimo i da se cuvamo ali za vas to nista ne predstavlja natpis privatno, i molim vas ne uvlacite pricu o deci i tretmanu jer vi ste tu da brinete o njima i morate da znate za pravila i postovanje, da toga nema na nasem salasu bi mogao da radi ko sta hoce,
A da gledamo kroz novac reci te mi gde u gradu ili nanekom salasu Restoranu bi za celo popodne provedeno platili 2000din za rucak.
Ocekujem na obostranu energiju da nam necete doci.

Komentar je napisan: 7. jun 2020.

Osim toga sto je na predivnoj lokaciji i poseduje mnogo lepo imanje ovaj salas nema čime mnogo da se pohvali!!!
Ne autentičan jelovnik za ove krajeve, loša prezentacija hrane i manjak osoblja pa te pozuruju!?!?
Dosli da se opustimo za nedeljni ručak a ONI nas brzaju!!!

Kafu služe bez kocke šećera, a ne daj Boze ratluk, a onda nam se supa već pusila na stolu! Dobra supa al bez peršuna!? Na svu sreću većina nas se opredelila za juneci gulaš sa makaronama ALI ostala ponuda je bila razočaranje!
I nikako mi nije jasno da u ponudi za dezert, na salašu, nema Štrudla, Šnenokli ili bar rezanca s’makom!?!?
Moj savet buducim posetiocima, potražite neki drugi!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Navigator256511

Postovana
Kao prvo zao nam je sto ste stekli takav utisak.
Kafu sluzimo sa secerom.
Niko vas nije ubrzavao, a sto se tice deserta mi pravimo sem coko rogaca svaki vikend neku drugu vrstu deserta i to sveze sto je najbitnije.,
A verovatno se bas potrefilo kad ste vi bili da taj dan nisu bile strudle sa makom i gomboce na meniju.
Ako treba da nas gosti zaobidju zbog deserta...

Komentar je napisan: 2. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Nikola je standardno ljubazan i pun informacija.
Subotom i nedeljom je guzva, cekanje narucene hrane je preterano, trebalo bi, bar vikendom, da zaposle profesionalne konobare.

1  Hvala korisniku Vacation00061531996
Komentar je napisan: 29. jul 2018.

Dvoriste lepo, prostrano, pogotovo za malu decu. Mislim da bi stolovi mogli da budu malo vise razmaknuti a ne svi zbijeni ispod oraha, kako bi se dobilo malo vise na intimi.
Usluga prosecna, ali je hrana bruka skupa s obzirom na kvantitet. Kvalitet isto prosecan.
Npr. mix salata za 4 osobe 400rsd a taman da je dovoljna za jednu osobu (pola paradajza, pola krastavca i par kasika kupusa). Da ne pricam o glavnom jelu od dve kobasice koje pojedete u tri zalogaja... Mesto jeste lepo ali je lepa i cela Fruska gora, tako da ako planirate jelo, savet u sirokom luku da se zaobidje.

Datum posete: jul 2018.
5  Hvala korisniku MirkoPetrovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Perkov Salas gledali su i

Perkov Salas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!