“Za izbegavanje”
Komentar o hotelu Restoran Arena

Restoran Arena
Rangiran na 2. mestu od 3 Restorani u Nacionalnom parku Fruška Gora
Opis: Located at the very top and center of National Park Fruska Gora, We offer an variety of unique healthy meals prepared from surrounding nature.
Komentar je napisan: 7. avgust 2020.

Usluga smesna,posle 10 ponavljanja zaboravljena porudzbina, pa onda nije zaboravljena nego nema, mi jedemo klinka place cekala je pastu, nista izvinite nista sta mozemo da ucinimo,jednostavno nema posle 45 min cekanja. Pisem maximalno objektivno, jer u restoranu u kome sam ja sef kuhinje za ovakvu glupost se ne izvinjavamo nego je klopa na racun kuce, sto naravno nismo ni ocekivali i izvinite bi bilo dovoljno. I naravno u restoranu u kome ja radim ono sto pise u jelovniku imamo u svakom trenutku, tako da ako mozete izbegnite ovaj objekat.

Hvala korisniku sefvujke

Komentar je napisan: 22. maj 2019.

U subotu 18.5.2019. smo se vraćali sa planinarenja i navratili u restoran. Naručili smo palačinke sa šumskim voćem, koji su 250 dinara ( sa džemom su 175 dinara, kremom i sl. ). Dobili smo palačinke sa džemom od šipka. Naplaćeno nam je kao da smo jeli palačinke sa šumskim voćem uz obrazloženje da ne znamo šta je šumsko voće, jer je šipak upravo šumsko voće. Napisali smo negativne recenzije na googlu. Vlasnik je vredjao i pisao da je drug koji je napisao negativan komentar "majmun". Posle sam videla da je svakom gostu koji je napisao negativnu recenziju po sličnim pitanjima pisao razne vulgarne uvrede.

8  Hvala korisniku Snežana Š
Komentar je napisan: 14. oktobar 2018. sa mobilne aplikacije

Arena, je najbolje mesto na fruškoj gori za predah posle lepe šetnje, vožnje bitke ili jednostavno pobeći iz grada kolima i uživati u lepim sunčanim zracima, vazduhui lepoj muzici. Možete i pojesti neku zanimljivu (nesvakidašnju klopu) ili probati neki slatkiš. Uglavnom prelepo!

Datum posete: oktobar 2018.
Hvala korisniku drugstari
Komentar je napisan: 11. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Higijena na uzasnom nivou pocevsi od wc-a koji je uzasan bez sapuna i papira do prljavih stonjaka koji su okrenuti naopacke da bi se sakrile fleke. Stolice-fotelje uzasno prljave, osoblje neljubazno.
Na ovakvoj lokaciji uz predivnu frusku goru sramno je imati ovakav restoran.

Datum posete: mart 2018.
6  Hvala korisniku 787dejanb
Komentar je napisan: 15. jul 2020.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Arena gledali su i

Nacionalni park Fruška Gora, Vojvodina

Restoran Arena – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!