“Izuzetan restoran!”
Komentar o hotelu Pergola

Pergola
Rangiran na 1. mestu od 23 Restorani u Igalu
Komentar je napisan: 24. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Trazeci u HN gde dobro da rucamo, preporucili su nam Pergolu. I zaista - iznenadjenje je bilo predivno. Restoran je gotovo u moru i covek se oseca kao na jedrenjaku. Sve je precisto, novo, lepo, odmereno i kulturno, primorski. Muzika diskrentna. Gosti primereni restoranu, fin svet. Hrana je fantasticna. Za 10 dana odmora nismo pojeli nesto sto nije bilo vrhunskog ukusa i izuzetno obilnih porcija. A cene iznenadjujuce povoljne. Osoblje izuzetno ljubazno, lepo raspolozeno, covek se oseca izuzetno prijatno. Sve preporuke!!! Pergola je nas daleko najlepsi utisak sa letovanja!!! Hvala!!!

Hvala korisniku Danny2723

Komentar je napisan: 13. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Vrhunska usluga i jako ukusna hrana, mesto na kome cete bas uživati... Cene jako prihvatljive

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Excursion659835
Komentar je napisan: 4. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran sa vrhunskom uslugom, hrana je ne prevazidjena. Slobodno se moze reci da je pogled na more najlepsi upravo iz "Pergole". Strogo preporucujem....

Datum posete: april 2016.
Hvala korisniku MarkoM2263
Komentar je napisan: 25. septembar 2016.

Ovo je restoran koji se razlikuje od mnogih lokala u Herceg Novom. Ambijent je lijep, osoblje ljubazno,hrana ukusna...Nemojte propustiti da obidjete restoran "Pergola". Ovdje sam cesto, osim na veceri, bila i na jutarnjoj kafi i zaista sam uzivala. Preporucujem svima!
Love this place! <3

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku MajaG587
Komentar je napisan: 21. septembar 2016. sa mobilne aplikacije

Odmor za dusu i tijelo...Mjesto laganih talasa i pitomih nota..Sjajan osjecaj slobode...Posjetite obavezno...

Datum posete: septembar 2016.
1  Hvala korisniku Konkutiki

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pergola gledali su i

Opština Herceg Novi, Crna Gora
Herceg Novi, Opština Herceg Novi

Igalo, Opština Herceg Novi
Herceg Novi, Opština Herceg Novi

Pergola – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!