“Nista posebno”
Komentar o hotelu Nautilus

Nautilus
Rangiran na 5. mestu od 23 Restorani u Igalu
Komentar je napisan: 25. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Nista posebno. Vrlo pretrpano mesto u guzvi naroda. Hrana nije bila losa ali ni nista posebno. Procitah u komentarima "umorno mesto". Bas to.

2  Hvala korisniku Danny2723

Komentar je napisan: 30. septembar 2016.

Takođe sam više puta bila u Nautilusu. Uvijek sam bila zadovoljna uslugom, jelom i pićem. Uglavnom jelo je bilo pica koja je uvijek bila izuzetna, kafa, sladoled i neko od osvježavajućih pića takođe. Cijene su pristupačne.

Datum posete: jun 2016.
Hvala korisniku svetosavska567
Komentar je napisan: 22. avgust 2016. sa mobilne aplikacije

Skroz je korektno. Konobari su veoma ljubazni. Pice su super , i sto je jako bitno nije toliko skupo. Sve u svemu preporucujem.

Datum posete: avgust 2016.
1  Hvala korisniku Sone94
Komentar je napisan: 18. novembar 2019.

Komentar je napisan: 21. maj 2019.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Nautilus gledali su i

Opština Herceg Novi, Crna Gora
Igalo, Opština Herceg Novi

Igalo, Opština Herceg Novi
Herceg Novi, Opština Herceg Novi

Nautilus – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!