“Loša usluga”
Komentar o hotelu Nautilus

Nautilus
Rangiran na 5. mestu od 23 Restorani u Igalu
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Neljubaznost osoblja i neinicijativa da se ugoste gosti. Došli smo porodično (4 odrasle osobe i 4 djeteta) i rečeno nam je da ne možemo sjediti zajedno bez ikakve inicijative da se nađe neko rješenja. Totalna nezainteresovanost od strane osoblja, ne možete skupa i to je sve.

Hvala korisniku Lavica14

Komentar je napisan: 1. septembar 2019.

Na dobroj lokaciji se nalazi, na prometnom mjestu. Vrlo je uocljivo i nije tesko za pronaci. Ovdje sam probala picu koja kosta 1,5e, palacinjak mislim da kosta 1,2e ali ga nisam jela. Pica je u redu, nista pretjerano lijepa.

Hvala korisniku Jelisaveta K
Komentar je napisan: 8. jul 2019.

Mesto je veoma popularno, leti uvek puno, predivna basta uz samo more, konobari su preljubazni, cene vise nego prihvatljive, hrana ukusna.
Velika zamerka je izgled i higijena WC-a.

Datum posete: novembar 2018.
Hvala korisniku Milena D
Komentar je napisan: 27. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Mjesto je super u samom centru grada,ali mali oronulo hrana tako-tako ima i boljih mjesta u Igalu ali nije ni najlosije plaza je fantasticna

Hvala korisniku 441kristians
Komentar je napisan: 8. februar 2019. sa mobilne aplikacije

Uzaš, zamolio sam za pakovanje hrane, samo mi je rekla ,,KADA?" , Okrenula se pošla dalje. Usluga katastrofa!

Datum posete: februar 2019.
Hvala korisniku Escape22026318512

Putnici koji su gledali informacije o mestu Nautilus gledali su i

Opština Herceg Novi, Crna Gora
Igalo, Opština Herceg Novi

Igalo, Opština Herceg Novi
Herceg Novi, Opština Herceg Novi

Nautilus – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!