“Lepo mesto za vikend odmor”
Komentar o hotelu Majkin Salas

Majkin Salas
Rangiran na 5. mestu od 9 Restorani u Paliću
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Bili smo na vikend odmoru. Prespavali smo dve noći i sve je bilo super. Lep i udoban smeštaj u hotelu. Što se tiče restorana hrana je u etno vojvođanskom stilu, veliki izbor jela. Malo je bila gužva u vreme naše posete, ali su se konobari dobro snašli. Hrana je bila ukusna i lepo servirana. Cene su ok, korektne za kvalitet i uslugu. Sve u svemu lepo mesto za kraće odmore.

Hvala korisniku gavrilovichjohn

Komentar je napisan: 29. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Preskupo za uslugu i kvalitet. Ambijent simpatican. Hladno u kafani. Konobari kao da spremaju porudzbine u kuhinji

Hvala korisniku _abak2014
Komentar je napisan: 25. novembar 2019.

Uživali smo u dobrom ručku, nekako, baš kao iz bakine kuhinje ❤ A kupili smo i fenomenalan domaći sok od jabuke koji prave na salašu! Za svaku preporuku

Hvala korisniku smeshka
Komentar je napisan: 17. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Restoran u kome se osecate kao da ste dosli kod bake na rucak. Konobari su jako usluzni i ljubazni, a enterijer je u etno stilu. Mi smo porucili 'subotnji rucak' koji je bio ukusan i obilan. Pri sledecoj poseti Palicu planiramo da opet posetimo ovaj salas.

Hvala korisniku Marijaikompas
Komentar je napisan: 6. novembar 2019.

Sve preporuke. Odlična domaća hrana koja je spremljena na tradicionalni način. Zanimljivi sadržaji za decu ali i za odrasle. Uživali smo u pecanju na jezeru. Smeštaj je na visokom nivou, čist i uredan. Domaćini su sjajni! Sve u svemu proveli smo jedan izuzetan vikend.

Hvala korisniku NenadMihajlovic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Majkin Salas gledali su i

Majkin Salas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!