“Loše”
Komentar o hotelu Majkin Salas

Majkin Salas
Rangiran na 6. mestu od 9 Restorani u Paliću
Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Užas.Čekali 1 sat da nam konobar priđe i usluži.Prilično skup restoran.Nikad više i ne preporučujem nikome.

1  Hvala korisniku DraganO43

Komentar je napisan: 25. decembar 2019.

Lepo mesto na Paliću. Došli smo na poslovni ručak i bilo je sve u redu. Malo semo čekali na hranu, ali je bila gužva pa smo torazumeli. Izbor hrane je dobar i ima svačega, naročito domaćih jela od svega. Meso je odlično, supe takođe i salate. Cene korektne za takav tip restorana. Konobar su se malo menjali, ali je sve bilo dobro.Partnerima se takoše svidelo, pa zato i ostavljam preporuku.

Hvala korisniku gabortravel
Komentar je napisan: 23. decembar 2019.

Supruga i ja sa decom smo bili prošlog vikenda na ručku u ovom restoranu. Hrana je dobra, dosta velike porcije. Imali smo i tamburašku muziku :-) Vlasnik ima vinariju pa smo probali i domaće vino koje je jako dobro. Sve je kao na nekom starom salašu. Nama se svidelo, pogotovo deci jer imaju veliko dvorište i dosta prostora za igru. Iskrene preporuke za svakoga ko želi da se odmori od gradske gužve.

Hvala korisniku PezzaMarkoni
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Bili smo na vikend odmoru. Prespavali smo dve noći i sve je bilo super. Lep i udoban smeštaj u hotelu. Što se tiče restorana hrana je u etno vojvođanskom stilu, veliki izbor jela. Malo je bila gužva u vreme naše posete, ali su se konobari dobro snašli. Hrana je bila ukusna i lepo servirana. Cene su ok, korektne za kvalitet i uslugu. Sve u svemu lepo mesto za kraće odmore.

Hvala korisniku gavrilovichjohn
Komentar je napisan: 29. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Preskupo za uslugu i kvalitet. Ambijent simpatican. Hladno u kafani. Konobari kao da spremaju porudzbine u kuhinji

Hvala korisniku _abak2014

Putnici koji su gledali informacije o mestu Majkin Salas gledali su i

Majkin Salas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!