“NIKAD VIŠE-OČAJ!”
Komentar o hotelu Majkin Salas

Majkin Salas
Rangiran na 6. mestu od 9 Restorani u Paliću
Komentar je napisan: 1. avgust 2020.

Najodvratniji i najprljaviji smeštaj u kome sam ikada bila. Nakon divnog putovanja po Srbiji ovaj salaš je trebalo da bude naša poslednja destinacija,međutim bilo je toliko gadno da mi se smučio kraj odmora.
Sobe su blago rečeno odvratne,smrde na memlu,sve je prestaro i preprljavo.
Razumem koncept starinskog,ali ovo nije to. Dakle,krevet nikad neudobniji sa federima koji jasno osećate,čaršavi sa rupama,zavese prepune paučine i prašine,kupatilo buđavo a česma zarđala.
Restoran koji se zove Majkin salaš jako loš,male porcije,neukusno,a skup. Prvi salaš na kojem se nismo najeli.
Slike sa Instagrama čista laž. Spoljašnjost-priroda deluju ok,ali sobe zaobilazite u širokom luku.

2  Hvala korisniku natasica222

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Užas.Čekali 1 sat da nam konobar priđe i usluži.Prilično skup restoran.Nikad više i ne preporučujem nikome.

1  Hvala korisniku DraganO43
Komentar je napisan: 25. decembar 2019.

Lepo mesto na Paliću. Došli smo na poslovni ručak i bilo je sve u redu. Malo semo čekali na hranu, ali je bila gužva pa smo torazumeli. Izbor hrane je dobar i ima svačega, naročito domaćih jela od svega. Meso je odlično, supe takođe i salate. Cene korektne za takav tip restorana. Konobar su se malo menjali, ali je sve bilo dobro.Partnerima se takoše svidelo, pa zato i ostavljam preporuku.

Hvala korisniku gabortravel
Komentar je napisan: 23. decembar 2019.

Supruga i ja sa decom smo bili prošlog vikenda na ručku u ovom restoranu. Hrana je dobra, dosta velike porcije. Imali smo i tamburašku muziku :-) Vlasnik ima vinariju pa smo probali i domaće vino koje je jako dobro. Sve je kao na nekom starom salašu. Nama se svidelo, pogotovo deci jer imaju veliko dvorište i dosta prostora za igru. Iskrene preporuke za svakoga ko želi da se odmori od gradske gužve.

Hvala korisniku PezzaMarkoni
Komentar je napisan: 21. decembar 2019.

Bili smo na vikend odmoru. Prespavali smo dve noći i sve je bilo super. Lep i udoban smeštaj u hotelu. Što se tiče restorana hrana je u etno vojvođanskom stilu, veliki izbor jela. Malo je bila gužva u vreme naše posete, ali su se konobari dobro snašli. Hrana je bila ukusna i lepo servirana. Cene su ok, korektne za kvalitet i uslugu. Sve u svemu lepo mesto za kraće odmore.

Hvala korisniku gavrilovichjohn

Putnici koji su gledali informacije o mestu Majkin Salas gledali su i

Majkin Salas – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!