Prelep zoo u prirodnom okruzenju

Komentar je napisan: 27. jun 2020.
majadj80
Namenska posjeta Zoo

Nismo bili nikada u ovom prelepom mestu Oduševljena sam što je lepo uređeno i punooo životinja ima... pročitajte više

Komentar je napisan: 17. mart 2020.
lukicmira8
Zrenjanin, Srbija

Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Sam zoo vrt je lepo uredjen ali zivotinja ima malo i nije baš zanimljivo obilaziti prazne kaveze. Ok aktivnost ako imate malu decu.

Datum aktivnosti: avgust 2020.
Hvala korisniku NBSRB
Komentar je napisan: 27. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Vrt je odlicno organizovan, cist, pregledan, ima dosta zivotinja koje zbog velicine prostora nisu pretrpane. Prostran, uz prelepe baste, zelenilo, sumicu, ogromne kaveze koji izgledaju skoro kao prirodno staniste. Nismo ocekivali toliki broj zivotinja ali i odrasli i deca (4 godine) su bili odusevljeni.

Datum aktivnosti: jun 2020.
Hvala korisniku majadj80
Komentar je napisan: 17. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Nismo bili nikada u ovom prelepom mestu
Oduševljena sam što je lepo uređeno i punooo životinja ima
Mi smo proveli više od 2h šetajući
Da se nismo umorili naprotiv uživali
Svima preporučujem da li sami ili sa decom da dođu
Ovde na Palić jer imate i gde da se parkirate što je bitno
A dalje opet uživate u Zoo i posle toga šetanje pored samog Palićkog jezera

Datum aktivnosti: mart 2020.
Hvala korisniku lukicmira8
Komentar je napisan: 25. decembar 2019.

Deci se jako svideo, jedino da je malo bolje opremljen životinjama. Ali dobar je za Srbiju i ima dosta sadržaja

Datum aktivnosti: jul 2019.
Hvala korisniku gabortravel
Komentar je napisan: 26. april 2019.

Lepo,ali samo okruženje.
Izbor životinja oskudan. Table za obeležavanje,skoro da ne postote. Boksevi sa životinjama su obeleženi brojevima...

Datum aktivnosti: april 2019.
Hvala korisniku saale71