“Eh taj Perkelt”
Komentar o hotelu Gostiona Abraham

Gostiona Abraham
Rangiran na 1. mestu od 10 Restorani u Paliću
Komentar je napisan: 30. decembar 2020.

Nezaobilazna destinacija kada se nadjete na severu Backe,svako moje putovanje za Suboticu,Madjarsku ili u tom pravcu dalje kao tacku predaha ima Gostionu Abraham.
Perkelt ili riblji paprikas u zavisnosti od raspolozenja su obavezno na meniju.
Na moju zalost nisam probao druga jela jer ova dva pomenuta specijaliteta su stvarno vrhunski specijaliteti.
Probajte obavezno necete se pokajati.

Hvala korisniku tomislavm910

Komentar je napisan: 13. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Posetila sam restoran Abraham sa porodicom. Po preporuci smo uzeli gulas koji je po recenzijama najbolji na Palicu. Stigao je zilav i tvrd. Iako gladni pola nismo pojeli...
Sa druge strane brzina i ljubaznost zaposlenih su bili na visokom nivou. Mala igraonica za decu sjajna za malisne.

1  Hvala korisniku majadj80
Komentar je napisan: 18. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Restoran sa odlicnom hranom. Objekat je star, nije sredjeno najbolje. Ukoliko dolazite u ovaj restora dolazite prvenstveno zbog dobre hrane ne zbog ambijenta. Terasa je prijatna za sednje. Imaju parking.

1  Hvala korisniku Climber32905979752
Komentar je napisan: 27. jun 2020. sa mobilne aplikacije

Dosli smo u restoran u vreme rucka sa 2 cetvorogodisnjaka. Bilo je veoma popunjeno ali je bilo i praznih stolova. Na ulazu nas je docekala hostesa koja nas sa vrata vratila sa izgovorom da uopste nema praznih mesta. Na nasu zelju da sacekamo dok se ne oslobodi sto jer smo sa decom dobili smo kiseli izraz lica. Jako neprijatna situacija koja je smanjila ocenu. Na to nas je jedan od konobara smestio za slobodan sto i uz vrhunsku uslugu, ljubaznost i brzinu usluzio. Hrana (gulas) je odlicna i atmosfera (izuzev neprijatne hostese) prijatna. Svima za preporuku. Savet-rezervisite unapred.

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku majadj80
Komentar je napisan: 23. decembar 2019.

Zanimljiv restoran sa dobrom hranom. Dobra usluga, ljubazno osboblje i korektne cene. Svaka preporuka.

Hvala korisniku PezzaMarkoni

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gostiona Abraham gledali su i

Subotica, Vojvodina

Gostiona Abraham – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!