“Odličan restoran ”
Komentar o hotelu Vila Viktorija

Vila Viktorija
Rangiran na 4. mestu od 9 Restorani u Paliću
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Uprkos gužvi u vreme nedeljnog ručka osoblje se potrudilo da nam brzo spremi sto. Porcije obilne, hrana izuzetno ukusna, cene pristojne.

Hvala korisniku NBSRB

Komentar je napisan: 20. jul 2019.

Nista bez restorana Viktorije!
I ove godine je sve bilo odlicno. Rucali i vecerali pet dana za redom.
Pozdrav osoblju! //Lidija

2  Hvala korisniku Lidija R
Komentar je napisan: 1. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Skromni putokaz na setalistu nas je odveo do restorana. Mozda smo mi bili previse odusevljeni samim ambijentom oko jezera ali nikakvu naznaku da smo se priblizili restoranu nismo videli dok na par metara od objekta kroz grmlje nismo ugledali natpis na objektu koji je odprilike 20-ak metara udaljen od kapije, znaci neupadljivo totalno. Higijena na terasi nije na zavidnom nivou, docekao nas je stolnjak sa par paukova. Ok, pocistili smo pre nego sto smo seli. Da nismo "cimnuli konobara za rukav" ko zna kada bismo bili usluzeni. Sto se hrane tice: 2 ragu corbice, 10 cevapa, sopska salata i 3 velika piva nas je iznelo 1800 dinara, pa sad necu o tome da sudim, kako se ko pronadje u toj ceni. Meni je bilo malo skupo obzirom na kvalitet usluge i da nam je pretekla hrana u mnogo boljem restoranu predhodnog dana u Subotici za 1200 dinara. Prilikom odlaska u toalet sam prosao kroz zatvoreni deo restorana koji je iole cistiji i uljudniji ali se zato u toaletu oseca nehigijena. Nakon rucka sam malo obratio paznju i na bastu koja je ispod proseka sto se tice uredjenja, strokavih suncobrana i jadnog travnjaka. Ali, uprkos tome ima dosta zelenila, u mirnom je delu oko jezera, tj. u neposrednoj blizini. Pozvavsi konobara da nam donese racun na njegovu: u redu, otisao je u restoran da "skuva" racun ili stagod da je radio jer se na kraju nije ni pojavio sa istim pa smo zamolili drugog da donese, te smo racun dobili nakon 15-ak minuta u polupraznom restoranu?!?!?!
Da sumiram, hrana je ukusna, obilna po porcijama, sto daje ocenu 5 za kuvare, ali osoblje i higijena i spoljasnji ambijent zasluzuju jedva 2

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku NemanjaL53
Komentar je napisan: 30. jun 2018. sa mobilne aplikacije

Restoran se nalazi u neposrednoj blizini zoo vrta. Ima veliku baštu okruženu zelenilom u kojoj je prijatno sedeti. Hrana je izvrsna, ukusna i porcije su poprilično velike i bogate. Osoblje je veoma ljubazno i ne čeka se dugo na hranu. Već nekoliko puta smo ručali ovde i nemamo ni jednu zamerku.

Datum posete: jun 2018.
1  Hvala korisniku robertrKW
Komentar je napisan: 1. maj 2017.

Restoran se nalazi u blizini zoo vrta, hrana je prosečna, možda od boljih na Paliću, usluga brza, osoblje ljubazno. Cene su pristupačne. Restoran prima puno gostiju, ima veliku letnju baštu, a samo dva toaleta.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku miki_9001

Putnici koji su gledali informacije o mestu Vila Viktorija gledali su i

Vila Viktorija – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!