“Dobar izbor za letnje večere ”
Komentar o hotelu Čarda Kapetanski Rit

Čarda Kapetanski Rit
Rangiran na 2. mestu od 9 Restorani u Paliću
Opis: Čarda Kapetanski rit se nalazi na Paliću, na samoj obali Palićkog jezera. Otvorena je 2012. godine. Uređena je u stilu građanske čarde. Sa velikim zadovoljstvom i ponosom možemo da kažemo da sva riba iz restorana potiče iz sopstvenog ribnjaka Kapetanski rit. Ukoliko Vam zatreba organizacija proslava stojimo Vam na raspolaganju!
Komentar je napisan: 3. avgust 2020. sa mobilne aplikacije

Najbolji deo restorana je lokacija i izvanredni mladi tamburaši...riblja čorba je ispod proseka u odnosu na cenu, smuđ i dimljeni šaran su vrlo dobri. Osoblje brzo i uslužno uprkos velikoj gužvi

Hvala korisniku NBSRB

Komentar je napisan: 26. jul 2020.

Subota oko 12h, zauzeto manje od polovine stolova, nas 4 seli na pice, konobar nas obavestio da samo sa picem mozemo da sedimo 10ak minuta. Zgrozena sam. Sramota. Sa ovakvim nacinom poslovanja upitan mi je kvalitet hrane....

2  Hvala korisniku seemona018
Komentar je napisan: 17. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Lep restoran na samoj obali Palića. Nudi različite specijalitete od mesa i ribe. Fileti smuđa na žaru su bili izvrstan izbor, te ako ste ljubitelj ribe preporučujem. Predivno je posmatrati u večernjim satima romantični zalazak Sunca iz bašte ovog restorana.

Hvala korisniku Climber32905979752
Komentar je napisan: 13. jun 2020.

Prelep porodični ručak.. Preukusno hrana, sve pohvale za konobara i kuvate... Ali najjači utisak su ostavili tamburaši uz zalazak sunca! Za svaku preporuku!

Datum posete: jun 2020.
Hvala korisniku Ivana_Djolovic
Komentar je napisan: 10. februar 2020.

Svi negativni komentari koje sam ovde pročitala su se obistinili. Konobar je sve pogrešio, čorba je bila mlaka a u ribi sam pronašla tanku žicu sa kojom se umalo nisam zadavila. Na sve to konobar je samo rekao "preneću kuvaru" i na tome se završilo, nije se čak ni izvinio. Cena previsoka za kvalitet usluge i hrane koju smo dobili.

1  Hvala korisniku Kritika_Kritika

Putnici koji su gledali informacije o mestu Čarda Kapetanski Rit gledali su i

Palić, Vojvodina
Subotica, Vojvodina

Čarda Kapetanski Rit – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!