Komentar je napisan: 6. jul 2019.

Zaista smo uzivali od prvog dana, osoblje je bilo ljubazno, nasmejano i dostupno kad god nam je trebalo nesto. Apartmani su za svaku pohvalu, čisto pedantno zaista bez zamerke. Dvorište i bazen kao poseban kutak za uzivanje upotpunjuju izvanredan utisak o samom mestu. Zaista smo uzivali, sve i pohvale i preporuka za sve one koji nisu bili. Pozdrav

Datum boravka: jul 2019.
1  Hvala korisniku NemanjaR80
Komentar je napisan: 29. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: jul 2018.
Komentar je napisan: 20. oktobar 2017.

Datum boravka: oktobar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa porodicom
Komentar je napisan: 11. mart 2019.

Datum boravka: mart 2019.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Komentar je napisan: 4. april 2019. sa mobilne aplikacije

Datum boravka: avgust 2018.