“Sve pohvale!”
Komentar o hotelu Otok Bronza

Otok Bronza
Rangiran na 6. mestu od 13 Restorani u Perastu
Komentar je napisan: 17. decembar 2019.

Ambijent i usluga su vise nego dobri. Hrana savrsena. Saznali smo da restoran radi cijelu godinu. Na meniju odlicni riblji specijaliteti a van ljetnje sezone i kontinetalna jela. Kastradina i domaca kobasica odlicni.

Hvala korisniku Maks3003

Komentar je napisan: 19. april 2018. sa mobilne aplikacije

Hrana i usluga na vrhunskom nivou,sve pohvale!!
Divan pogled,preporuka za parove a i porodicna okupljanja.

Datum posete: april 2018.
Hvala korisniku borislavs446
Komentar je napisan: 25. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Odlazili smo i ranije u ovu konobu. Ranije su imali gazdu koji se mozda vise bavio gostima. Rucak je bio dobar, pice, domace vino takodje. Mozda malo vise da obracaju paznju na atmosferu. Treba posetiti!

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku kosrodoskrf
Komentar je napisan: 8. oktobar 2016. sa mobilne aplikacije

Za nasih 10 dana koliko smo bili nas cetvoro u Crnoj Gori bolju hranu jeli nismo, servis i osoblje je veoma ljubazno a sva hrana veoma ukusna. Sve pohvale

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku MiroslavM724
Komentar je napisan: 7. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Otok Bronza gledali su i

Perast, Opština Kotor

Otok Bronza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!