“Savrsen ambijent!”
Komentar o hotelu 21 MNE Urban Bistro

21 MNE Urban Bistro
Rangiran na 31. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicna atmosfera,hrana za pohvalu kao i ljubazno osoblje..velik izbor vina kako domacih tako i stranih.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku nadar351

Komentar je napisan: 2. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Enterijer je divan, ali konobari izuzetno neprijatni. Trebalo im ne desetak minuta nas usluze, a kasnije mozda i vise da nam naplate.

Datum posete: januar 2017.
5  Hvala korisniku katarinam907
Komentar je napisan: 2. novembar 2016.

Svakako urbano i svakako cu od sad svracati samo da popijem kafu, ako i to. Konobar izuzetno neprijatan, ne znam je li se jednom osmjehnuo, jelovnik uzasno sveden, a cijene previsoke.

Datum posete: avgust 2016.
4  Hvala korisniku AnastaciaR27
Komentar je napisan: 24. jun 2016. sa mobilne aplikacije

Mesto za perfektnu kafu. Atmosfera super, vrlo zanimljiv menu. Skroz urbana prica u srcu Podgorice. Ima i mesta za parking dovoljno. Konobar malo zbunjen, ali je sve cool bilo

Datum posete: jun 2016.
1  Hvala korisniku Dragan C
Komentar je napisan: 10. jun 2016.

Fino sredjen lokal, dobro lociran. Ima parking, ima dovoljno kapaciteta, ali usluga pojedinih konobara nije bas na zadovoljavajucem nivou. Konobar neinformisan, ne pretjerano ljubazan. Ne zna da posavjetuje o pojedinim jelima. Zamjerka dobili smo fabricki sos u flasisic koji nema pokopac.

Datum posete: jun 2016.
1  Hvala korisniku Turistaputnik

Putnici koji su gledali informacije o mestu 21 MNE Urban Bistro gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

21 MNE Urban Bistro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!