“Super ambijent”
Komentar o hotelu 21 MNE Urban Bistro

21 MNE Urban Bistro
Rangiran na 31. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 16. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Odlican ambijent. Cijene previsoke. Posebno mi se svidjaju kroasani. Losa kafa.
Dobra je stvar sto imaju parkinga dovoljno.

2  Hvala korisniku Gordana M

Komentar je napisan: 25. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Jako losa usluga. Konobari bezprizorni. Ne uvazavaju goste i trude se da budu neprijatni. Ne zele da pomognu u trazenju mjesta za goste, a gosti trpe politiku nasilno rezervisanih mjesta. Prvi dolazak konobara se ceka i po 15 minuta. Redovno zaboravljaju djelo e porudzbine. Prepotentno se odnose prema naplati ostavljajuci utisak da to nije mnogo bitno i da njima ne znaci. Kuhinja, sa druge strane, odlicna. Vidi se majstorstvo u pripremanju hrane. Solidna i bogata vinska karta. Moguce da je uzrok svih nedostataka jasno profilisana publika. Enterijer moderan i udoban kako za gradski oredah uz kafu i cigaru, tako i za ozbiljnu veceru, rucak pa i dorucak ili veliki izbor slatkih zalogaja. Sve u svemu uz malo vise paznje osoblja jasan veliki potencijal za sticanje statusa kultnog restorana.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Dusan K
Komentar je napisan: 29. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicna atmosfera,hrana za pohvalu kao i ljubazno osoblje..velik izbor vina kako domacih tako i stranih.

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku nadar351
Komentar je napisan: 2. januar 2017. sa mobilne aplikacije

Enterijer je divan, ali konobari izuzetno neprijatni. Trebalo im ne desetak minuta nas usluze, a kasnije mozda i vise da nam naplate.

Datum posete: januar 2017.
5  Hvala korisniku katarinam907
Komentar je napisan: 2. novembar 2016.

Svakako urbano i svakako cu od sad svracati samo da popijem kafu, ako i to. Konobar izuzetno neprijatan, ne znam je li se jednom osmjehnuo, jelovnik uzasno sveden, a cijene previsoke.

Datum posete: avgust 2016.
4  Hvala korisniku AnastaciaR27

Putnici koji su gledali informacije o mestu 21 MNE Urban Bistro gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

21 MNE Urban Bistro – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!