Moja iskustva sa taksijem u Podgorici

Tokom protekle i ove godine sam poslovno u vise navrata dolazio u Podgoricu. Imao sam srecu da me... pročitajte više

Komentar je napisan: 28. novembar 2016.
Milan M

31 rezultat
Komentar je napisan: 24. jul 2019.

Datum aktivnosti: jul 2019.
drazenmilikic, Owner objekta Taxi from Podgorica Airport, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. jul 2019.

Komentar je napisan: 17. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: jul 2019.
drazenmilikic, Owner objekta Taxi from Podgorica Airport, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. jul 2019.

Komentar je napisan: 17. jul 2019.

Datum aktivnosti: jul 2019.

Komentar je napisan: 13. jun 2019.

Datum aktivnosti: maj 2019.
taxifrompodgorica, Owner objekta Taxi from Podgorica Airport, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 14. jun 2019.

Komentar je napisan: 12. april 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: april 2019.
taxifrompodgorica, Owner objekta Taxi from Podgorica Airport, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. jun 2019.