271 rezultat
Komentar je napisan: 20. mart 2019. sa mobilne aplikacije

Cudna je ta klasifikacija hotela. Bio sam ubedjen da je 5 zvezdica. Ne znam sta bi moglo bolje. Eto, da stave vratara na ulaz. Sve je super, lepo, novo, cisto. Svaka cast, odusevljen sam da ima hotela koji se toliko trude. Sve pohvale, vidimo se opet.

Datum boravka: januar 2019.
Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku SaleBgd
Jelena O, General Manager objekta CUE Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. mart 2019.

Poštovani Sale,

Hvala Vam za izuzetno lijepe riječi! Jako smo srećni što ste imali fenomenalno CentreVille iskustvo.
Uvijek ćemo se radovati da Vas ugostimo.

Jelena Ognjenović,
Generalna menadžerka

Komentar je napisan: 22. oktobar 2018.

Sjajan vikend proveden u hotelu, veoma udobna soba, moderan enterijer, mnogo zanimljivih detalja. The living room je sjajno mjesto za kafu ili piće prije odlaska u grad. Osoblje je bilo ljubazno, srdačno i predusretljivo ucinili su sve da nam uljepšaju boravak u hotelu.

Savet za sobu: Veoma udobni kreveti, strava kupatilo i strava svjetiljke.
Datum boravka: maj 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Nikola V
Jelena O, General Manager objekta CUE Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. oktobar 2018.

Poštovani Nikola,

Hvala što ste izdvojili vrijeme da nam napišete ovako lijep komentar.
Čitav CentreVille i The Living Room tim se zahvaljuju za pohvale.

Radujemo se da Vas ponovo ugostimo.

Menadžerka hotela

Komentar je napisan: 22. oktobar 2018.

Sjajna kuhinja, ljubazna i profesionalna usluga. The living room je izuzetno prijatno mjesto koji nudi osjećaj komfora i privatnosti, Idealno za poslovne sastanke i opušteno druženje sa prijateljima. Topla preporuka su hladni kokteli u living room-u.

Savet za sobu: Imali smo standardnu dvokrevetnu sobu... Sjajan krevet.
Datum boravka: jun 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Nenad V

Poštovani Nenade,

Hvala za ovako lijepe komentare.
Veoma nas raduje činjenica da kod nas uživate, i to je najveća nagrada koju možemo dobiti za trud koji ulažemo.
Hvala za pominjanje našeg lounge bar-a. Kompletan CentreVille i The Living Room tim su sretni zbog Vašeg komentara.

Uvijek ćemo se radovati da Vas ugostimo.

Menadžerka hotela

Komentar je napisan: 28. septembar 2018.

Sjajan hotel, odlična usluga i veoma ljubazno osoblje. Nikad nijesam bio u cistijem i urednijem hotelu kojem se uvijek vracam. Izbor hrane i pica odličan. Kokteli cista 10ka. Moja preporuka Cucamber Cooler koktel.

Datum boravka: septembar 2018.
  • Tip putovanja: Putovao/la je sa partnerom
Hvala korisniku Mihailo S
JelenaO133, General Manager objekta CUE Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. oktobar 2018.

Poštovai Mihailo,

Veoma hvala za ovako lijep komentar.
Zadovoljstvo je imati goste kao što ste Vi.
Uvijek ćemo biti srećni da Vas ugostimo, i pružimo Vam pravo CentreVille iskustvo.

Srdačan pozdrav,
Menadžerka hotela

Komentar je napisan: 22. januar 2018.

Novo, čisto, ugodno, zaslužuje i veću kategoriju. Ljubazno i uslužno osoblje.
Sobe fantastične, velike i prozračne. Ugodno iznenađen.
Restoran je pun pogodak za dobar dorućak.
Lijep veliki i moderan fitness.

Datum boravka: decembar 2017.
  • Tip putovanja: Putovao/la je poslovno
Hvala korisniku Samo I
larisajovanovic, other objekta CUE Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 1. februar 2018.

Dragi Samo l,

najljepse vam zahvaljujem na vremenu koje ste izdvojili da podijelite svoje utiske sa ostalim putnicima. Iskustva nasih gostiju su nam veoma vazna i jako nam je stalo da iz hotela Centre Ville ponesu divne uspomene.
Kada god budete dosli u Podgoricu, vrata naseg hotela su otvorena za vas i bice nam izuzetno zadovoljstvo da vas docekamo.

Srdacan pozdrav,
Larisa Jovanovic