“Fantasticno..sofisticirano..urbano”

The Living Room Lounge & Dining
Rangiran na 2. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 11. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto koje svojim enterijerom i duhom unosi jedan novi urbani smek u podgoricku ugostiteljsku ponudu. I za dnevnu i nocnu varijantu. Za kafu, ali i za vecernji koktel sa prijateljima. Veoma prostrano mesto koje pruza potpunu intimu. Nenametljivo osvetljenje i udobni namestaj, sve pohvale.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku bebana
Milena R, Menadžer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. avgust 2017.

Postovana Bebana,

Hvala sto ste bili nas gost i izdvojili vrijeme da napisete par rijeci o nama. Zadovoljstvo gostiju je nase gorivo. Ukoliko mozemo bilo sta uraditi da Vasu sledecu posjetu ucinimo jos prijatnjom, recite, i dacemo sve u svojoj moci da isto ucinimo,

Srdacan pozdrav
The Living Room Team

Komentar je napisan: 4. april 2017.

Nisam ljubitelj restorana ali bih zaista izdvojio The Living Room Lounge&Dining koji pruža lijep ugođaj i prijatnu atmosferu. Takođe bih podvukao vrhunsku uslugu, kao i menadžment restorana, koji radi svoj posao jako profesionalno. Od meni-a bih preporučio prirodne čajeve i bogatu vrstu sireva.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku AleksandarO8

Postovani Aleksandre,

Nadamo se da cete uz nas poceti uzivati u restoranima. :)
Hvala na izdvojenom vremenu i radujemo se skorom vidjenju,

Srdacan pozdrav,

The Living Room Tim

Komentar je napisan: 2. april 2017.

Originalno mjesto, kao sto je i sama ideja dnevne sobe van kuce. Opustena atmosfera, vrlo pristupacne cijene i generalno, jako lijep utisak. Kvalitetan servis i ljubazno osoblje cini mjesto prijateljskim. Svakako bih preporucila ovo mjesto.

Hvala korisniku milacictijana

Postovana Tijana,

Veliko hvala na posjeti i vremenu izdvojenom da ostavite komentar.
Zadovoljstvo gosta nas cini srecnima i dajemo sve od sebe da nastavimo isto. Ukoliko postoji nesto sto za Vas mozemo uciniti, kontaktirajte nas jer smo mi tu zbog Vas,

Srdacan poydrav
The Living ROom Team

Komentar je napisan: 1. april 2017.

Stalni sam gost u ovom lokalu i veoma sam zadovoljna uslugom. Nešto što me oduševilo jeste to što imaju kuvanu kafu, što je danas rijetkost naći u lokalima, a da je skuvana kao kod kuće. Ambijent je veoma ugodan kako za poslovni razgovor tako i za večernji izlazak. Imaju veliki izbor koktela koje ne možete naći u drugim lokalima. Osoblje je veoma uslužno i trudi se da atmosferu učini što prijatnijom. Što se hrane tiče probala sam kolač red velvet sa kojim sam se oduševila iako nisam osoba koja voli voćne kolače, koji je imao doaći sladoled na vrhu. Preporučujem ovaj lokal kako za kaficu tako i za opušteni izlazak vikendom.

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku AndjelaF2
Komentar je napisan: 1. decembar 2016.

Kao sto i naslov komentara kaze, atmosfera i ambijent mjesta su prelijepi. Pa ipak, stolovi su neprakticni, previse niski za bilo kakvo jelo, tako da sam se neprestano ili naginjala ili bila primorana da podizem tanjir. Mozda postoji neki odredjen dio za rucavanje, u tom slucaju, ja nisam vidjela, a zatim nisam bila ni upucena za takav sto. Djevojke su fine, ali moraju da nauce razliku izmedju ljubaznosti i nametljivosti koja prosto ometa. Meni je previse sveden, red velvet torta mi se nije svidjela ( sto je opet stvar licnog ukusa) dok badem kolac(zapravo to je nesto kao dvije velike kugle sladoleda malo cvrsce teksture, uvaljane u bademe) je jako fin. I tako. Fino mjesto za popiti kafu i zavaliti se u fotelju, tako da opravdava ime u svakom slucaju :)

Datum posete: oktobar 2016.
Hvala korisniku AnastaciaR27
Milena R, Manager objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 3. januar 2017.

Postovana Anastacia,

Hvala na komentaru I savjetima. Veoma se trudimo da dozivljaj gosta upotpunimo I napravimo nezaboravnim. Najljubaznije Vas molim da me pri Vasoj sledecoj posjeti potrazite ili kontaktirate na 068 875 202 I bice mi zadovoljstvo cuti predloge kao I stvari koje bi kod nas promijenili.

Srdacan pozdrav
Milena Radonjic

Putnici koji su gledali informacije o mestu The Living Room Lounge & Dining gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

The Living Room Lounge & Dining – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!