“Predivno popodne u Living Rumu”

The Living Room Lounge & Dining
Rangiran na 2. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 26. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale.za ambijent,za osoblje,za hranu,za nase dobro raspolozenje.Hotel kao i svi ostali sadrzaji koje pruza na zavidnom su nivou.☺☺☺sve pohvale i puno srece u daljem radu.☺☺toplo preporucujem ovaj hotel za sve ljude kada ih put nanese u Podgoricu.

Hvala korisniku Natasa M
Milena R, Menadžer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. avgust 2017.

Postovana Natasa,

veliko je zadovoljstvo procitati ovakav komentar.
Nadamo se da Vasoj ponovnoj posjeti. Ukoliko postoji nesto, sto Vasu posjetu moze uciniti prijatnijom, a da The Living Room Tim moze pomoci, ne oklijevajte da nas kontaktirate. :)

Srdacno
The Living Room Team

Komentar je napisan: 25. jun 2017.

Veoma ugodan ambijent,odlicna hrana i mnogo prijatno osoblje. Preporucujem svim ljudima dobre volje da dodju i probaju nesto iz prebogatog menija.. ja licno sam prezadovoljan kolacima :)

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku markojole
Milena R, Menadžer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. avgust 2017.

Postovani Marko,

drago nam je cuti da Vam se nasi kolaci dopadaju. :)
Imamo u ponudi takozvani Afternoon Tea, odlicna kombinacija slatkih i slanih zalogaja za dvoje, zajedno sa kafom ili cajem, koja bi Vam se sigurno dopala, a i cijena je jako pristupacna. Posjetite nas i obnovite Vase lijepo iskustvo,

Srdacno
The Living Room Tim

Komentar je napisan: 5. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Izuzetno ljubazno osoblje, dobra usluga, odlicna hrana i prijatan ambijent čine kombinaciju koju od srca preporučujem

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku ana_X2293BJ

Postovana Ana,

hvala na izdvojenom vremenu da nas posjetite i ocijenite. Drago nam je da je Vase iskustvo u The Living Room Lounge&Dinning lijepo. Ukoliko postoji nesto sto moyemo uciniti da Vas utisak upotpunimo, tu smo za Vas,

Srdacan pozdrav

Komentar je napisan: 11. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Mesto koje svojim enterijerom i duhom unosi jedan novi urbani smek u podgoricku ugostiteljsku ponudu. I za dnevnu i nocnu varijantu. Za kafu, ali i za vecernji koktel sa prijateljima. Veoma prostrano mesto koje pruza potpunu intimu. Nenametljivo osvetljenje i udobni namestaj, sve pohvale.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku bebana

Postovana Bebana,

Hvala sto ste bili nas gost i izdvojili vrijeme da napisete par rijeci o nama. Zadovoljstvo gostiju je nase gorivo. Ukoliko mozemo bilo sta uraditi da Vasu sledecu posjetu ucinimo jos prijatnjom, recite, i dacemo sve u svojoj moci da isto ucinimo,

Srdacan pozdrav
The Living Room Team

Komentar je napisan: 4. april 2017.

Nisam ljubitelj restorana ali bih zaista izdvojio The Living Room Lounge&Dining koji pruža lijep ugođaj i prijatnu atmosferu. Takođe bih podvukao vrhunsku uslugu, kao i menadžment restorana, koji radi svoj posao jako profesionalno. Od meni-a bih preporučio prirodne čajeve i bogatu vrstu sireva.

Datum posete: januar 2017.
Hvala korisniku AleksandarO8

Postovani Aleksandre,

Nadamo se da cete uz nas poceti uzivati u restoranima. :)
Hvala na izdvojenom vremenu i radujemo se skorom vidjenju,

Srdacan pozdrav,

The Living Room Tim

Putnici koji su gledali informacije o mestu The Living Room Lounge & Dining gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

The Living Room Lounge & Dining – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!