“Odličan”

The Living Room Lounge & Dining
Rangiran na 2. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 25. avgust 2017.

Prelijep restoran i sve je na zavidnom nivou, od dekoracije i enterijera, preko usluge, pa do kvaliteta hrane i pića. Bravo!

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku DusanS206
Milena R, Menadžer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. septembar 2017.

Postovani Dusane,

najljubaznije hvala na izdvojenom vremenu da napisete review i prije svega da nas posjetite. Ukoliko postoji nesto sto mozemo uraditi da Vasa posjeta postane jos ugodnija ne ustrucavajte se da nas kontaktirate,

The Living Room Tim

Komentar je napisan: 1. avgust 2017.

Sve je na vrhunskom nivou, ambijent, usluga, hrana, osoblje...
Puno pozdrava za najboljeg konobara BORISA.
Maja I Bojana

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Umaja_2017
Milena R, Menadžer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. septembar 2017.

Postovana Majo i Bojana,

drago nam je da ste uzivali u omiljenoj dnevnoj sobi. Nadamo se ponovnoj posjeti.

Komentar je napisan: 26. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Sve pohvale.za ambijent,za osoblje,za hranu,za nase dobro raspolozenje.Hotel kao i svi ostali sadrzaji koje pruza na zavidnom su nivou.☺☺☺sve pohvale i puno srece u daljem radu.☺☺toplo preporucujem ovaj hotel za sve ljude kada ih put nanese u Podgoricu.

Hvala korisniku Natasa M
Milena R, Menadžer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 21. avgust 2017.

Postovana Natasa,

veliko je zadovoljstvo procitati ovakav komentar.
Nadamo se da Vasoj ponovnoj posjeti. Ukoliko postoji nesto, sto Vasu posjetu moze uciniti prijatnijom, a da The Living Room Tim moze pomoci, ne oklijevajte da nas kontaktirate. :)

The Living Room Team

Komentar je napisan: 25. jun 2017.

Veoma ugodan ambijent,odlicna hrana i mnogo prijatno osoblje. Preporucujem svim ljudima dobre volje da dodju i probaju nesto iz prebogatog menija.. ja licno sam prezadovoljan kolacima :)

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku markojole
Milena R, Menadžer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 24. avgust 2017.

Postovani Marko,

drago nam je cuti da Vam se nasi kolaci dopadaju. :)
Imamo u ponudi takozvani Afternoon Tea, odlicna kombinacija slatkih i slanih zalogaja za dvoje, zajedno sa kafom ili cajem, koja bi Vam se sigurno dopala, a i cijena je jako pristupacna. Posjetite nas i obnovite Vase lijepo iskustvo,

Komentar je napisan: 5. jun 2017. sa mobilne aplikacije

Izuzetno ljubazno osoblje, dobra usluga, odlicna hrana i prijatan ambijent čine kombinaciju koju od srca preporučujem

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku ana_X2293BJ

Postovana Ana,

hvala na izdvojenom vremenu da nas posjetite i ocijenite. Drago nam je da je Vase iskustvo u The Living Room Lounge&Dinning lijepo. Ukoliko postoji nesto sto moyemo uciniti da Vas utisak upotpunimo, tu smo za Vas,

Srdacan pozdrav
The Living Room Team

Putnici koji su gledali informacije o mestu The Living Room Lounge & Dining gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

The Living Room Lounge & Dining – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!