“A”

The Living Room Lounge & Dining
Rangiran na 2. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 28. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Toplo i udobno mesto sa dobrom hranom. Volim da doruckujem tamo, posirana jaja sa lososom i proteinske palacinke su moj izbor

Hvala korisniku L8884RKanat

Komentar je napisan: 20. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Ljubazno osoblje i divan ambijent, sve pohvale za održavanje velikog prostora! Hrana preukusna, preporucujem ❤️

Hvala korisniku laniiissss
Komentar je napisan: 20. novembar 2020. sa mobilne aplikacije

Moj omiljeni kutak za hranu i piće

Cijene su sasvim ok , osoblje veoma ljubazno i hrana preukusna. Kolači su savršeni.

Topla preporuka.

Hvala korisniku Daksiiii
Komentar je napisan: 28. septembar 2020.

Najljepsi ambijent za jutarnju kafu,fenomenalni kokteli i ljubazno osoblje,uvijek u the living room-u!

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku Milica C
natasapuljiz, Quality Officer objekta The Living Room Lounge & Dining, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 19. novembar 2020.

Draga Milice,

hvala Vam što ste izdvojili vrijeme da ocijenite naš restoran. Drago nam je što uživate u svemu što nudimo, nadamo se da ćemo Vas uskoro ponovo ugostiti.

Srdačan pozdrav

Komentar je napisan: 12. mart 2020. sa mobilne aplikacije

Vrh, top, proteinske palacinke se moraju probat kao i proteinska tortilja koja je takodje odlicna !!

Datum posete: mart 2020.
Hvala korisniku peci23

Putnici koji su gledali informacije o mestu The Living Room Lounge & Dining gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

The Living Room Lounge & Dining – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!