“Osoblje i udobnost”
Komentar o hotelu Restoran Bar Desetka Podgorica

Restoran Bar Desetka Podgorica
Rangiran na 7. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Restoran kao restoran je na zavidnom nivou, ali ima dosta loseg osoblja.
Jedini valjan konobar je Milos,jer jedino on zna osnovno,zna casu da nosi za razliku od ostalih konobara,uvjek hoce da predlozi ako ste u nedoumici oko jela ili pica.
Sve pohvale za decka.

Hvala korisniku stefandG2802BE
Desetka R, Manager objekta Restoran Bar Desetka Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 3 nedelje

Dragi Stefane,
Zadovoljstvo nam je bilo ugostiti vas.
Saglasni smo da je kolega Milos profesionalan, ali i ostale kolege daju sve od sebe da svi gosti budu zadovoljni.
Hvala na postavljenom komentaru, radujemo se ponovnom druzenju sa Vama.
Vaš restoran Desetka

Komentar je napisan: 22. februar 2020.

Odlicno. Hrana je top! Provod isto! Sve u svemu, meni je odlično! Šta još da vam kažem a nijesam već??

Datum posete: januar 2020.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovim restoranom
Hvala korisniku emirhadzimusovic
Desetka R, Owner objekta Restoran Bar Desetka Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 25. mart 2020.

Hvala Emire na pohvalama. ZAdovoljstvo nam je da čujemo da su naši gosti zadovoljni uslugom u restoranu. Očekujemo Vas ponovo!

Komentar je napisan: 31. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Sjajan restoran, divan ambijent, hrana fantastična, osoblje izuzetno ljubazno. Sve preporuke, ocjena odličan 5.

Hvala korisniku ikonic_al
Desetka R, Manager objekta Restoran Bar Desetka Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. februar 2020.

Zahvaljujemo se na pozitivnom komentaru. Bilo nam je zadovoljstvo!

Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Definitivno mjesto za preporuku , uz ukusnu hranu i ljubazno osoblje ,veoma prijatne atmosfere i vrijeme za rucak brzo proleti ...

Hvala korisniku flydutch123

Dragi flydutch,
Zadovoljstvo nam je bilo ugostiti vas.
Uvijek se trudimo da gosti uživaju u ambijentu našeg restorana i kulinarskim specijalitetima koje naši kuvari spremaju za Vas sa posebnom ljubavlju.
Radujemo se ponovnom druženju.
Vaš restoran Desetka

Komentar je napisan: 9. decembar 2019.

Veoma prijatno mjesto, hrana je jako ukusna, gambori na žaru - pravi pogodak. Osoblje je jako ljubazno i gostoprimljivo. Čista desetka :)

1  Hvala korisniku Nikolina R

Draga Desertrose,
Zadovoljstvo nam je bilo ugostiti vas.
Radujemo se ponovnom druženju.
Vaš restoran Desetka

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Bar Desetka Podgorica gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Restoran Bar Desetka Podgorica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!