“Pohvala za "Desetku"”
Komentar o hotelu Restoran Bar Desetka Podgorica

Restoran Bar Desetka Podgorica
Rangiran na 6. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 8. mart 2021.

Juče smo prvi put poručili hranu za dostavu u restoranu "Desetka" i pre zadovoljni smo. Svi su jako ljubazni, počevši od Nade koja je preuzela porudžbinu, pa do dostavljača koji je nosio masku i rukavice povodom aktivnih mjera sa Covid-19. Pizza desetka koju smo poručili je bila idealno pečena, nadjev odličan. Royal burger isto vrhunski. Sve je stiglo toplo, dostava jedna od brzih u Podgorici. Odlično.

Hvala korisniku Tea93333
General M, Menadžer objekta Restoran Bar Desetka Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Poštovana Tea,
drago nam je da smo ispunili Vaša očekivanja.
Jako ozbiljno smo shvatili situaciju sa Covid 19, i bezbjednost gostiju kao i zaposlenih nam je na prvom mjestu.
Pozivamo Vas da sledeći put probate i naša kuvana jela, sigurni smo da će Vam se svidjeti.

Vaš restoran Desetka

Komentar je napisan: 20. februar 2021.

Ambijent je vrlo prijatan i topao,osoblje izuzetno ljubazno a hrana preukusna.Cijene su vrlo pristupacne.Topla preporuka!

Hvala korisniku Andjela2105

Poštovani Hajfjdjajaj,
hvala što ste izdvojili vrijeme i ostavili komentar.
Nastojaćemo i ubuduće da svojom uslugom ispunimo Vaša očekivanja.

Vaš restoran Desetka

Komentar je napisan: 15. februar 2021.

Restoran Desetka u Podgorici je definitivno premasio nasa ocekivanja! Nakon sto smo vise puta bili gosti ovog restorana, mozemo reci da je ovo za nas najbolji restoran u Podgorici. Usluga koju osoblje pruza je odlicna, ugodan ambijent, osjecali smo se veoma prijatno u vasem restoranu. Primijetili smo da je higijena na visokom nivou, sto svakom gostu prvo zapadne za oko. Ovog puta smo odlucili da probamo pizzu capricciosu i quattro stagioni i bile su odlicne! Jako lijepo mjesto za druzenje, toplo preporucujem restoran Desetka.

Hvala korisniku nedav2021

Draga Nedo,
Hvala što ste bili naš gost.Drago nam je da ste uživali i da su Vam se dopale naše pizze.
Pozivamo Vas da sledeći put probate naše burgere i tortilje-nećete se pokajati :)

Vaš restoran Desetka

Komentar je napisan: 4. februar 2021.

Restoran Desetka je idealno mjesto za dorucak u Podgorici. Vas Kamenovo dorucak je pravi izbor za pocetak dana posebno ako sve to zacinite pravom italijanskom kafom!
Probao sam i vasa lokalna jela i mogu reci da imate nenadmasne japrake, mada su I ostala kuvana jela fenomenalna.
U dobrom drustvu, u vasem restoranu uzivao bih satima, poznajem osoblje I tu se osjecam kao kod kuce.

Datum posete: januar 2021.
1  Hvala korisniku 568stevank
General M, Menadžer objekta Restoran Bar Desetka Podgorica, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. februar 2021.

Dragi Stevane,

Zadovoljstvo nam je bilo ugostiti Vas.
Uvijek se trudimo da gosti uživaju u ambijentu našeg restorana i kulinarskim specijalitetima koje naši kuvari spremaju za Vas sa posebnom ljubavlju. Drago nam je da Vam se dopada nas Kamenovo dorucak.
Radujemo se ponovnom druženju.

Vaš restoran Desetka

Komentar je napisan: 26. januar 2021.

Restoran Desetka za mene predstavlja idealno mjesto za bijeg od podgoricke guzve. Jako lijep restoran, u mirnom okruzenju, predstavlja pravi uzitak za moje prijateljice I mene kada se zelimo opustiti nakon napornog radnog dana. Za tu priliku uvijek biramo vas restoran I najukusnije koktele. Sve pohvale za osoblje koje nas boravak uvijek ucini jos prijatnijim svojom ljubaznoscu. Desetka je za nas najbolji restoran u Podgorici .

Datum posete: januar 2021.
1  Hvala korisniku adventurelover111111

Dragi adventurelover111111,

Zadovoljstvo nam je bilo ugostiti Vas.
Uvijek se trudimo da gosti uživaju u ambijentu našeg restorana. Drago nam je da Vam je nas restoran idealno mjesto za druzenje sa prijateljima uz koktele koje naši barmeni pripremaju sa ljubavlju.
Radujemo se ponovnom druženju.

Vaš restoran Desetka

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Bar Desetka Podgorica gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Restoran Bar Desetka Podgorica – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!