“Ocjena 10”
Komentar o hotelu Trastevere Restobar

Trastevere Restobar
Rangiran na 57. mestu od 211 Restorani u Podgorici

Savrsen spoj ambijenta I ukusa. Kvalitetna I ukusna hrana , uz ljubazno I prijatno osoblje. Definitvno vrijedi posjetiti.

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku NML_0

Komentar je napisan: 30. septembar 2020. sa mobilne aplikacije

Slucajno sam svratio sa drustvom,a od sada samo tamo izlazimo,bio to dorucak ,rucak ili ako navece izadjemo na koktel,pivo...na jednom mjestu imate sve,odlicna hrana i jos bolje cijene..uredno ,cisto ,toplo i ušuškano,samo rijeci pohvale

Datum posete: septembar 2020.
Hvala korisniku popinjo
Komentar je napisan: 11. avgust 2020.

Usluga odlicna, hrana odlicna,ambijent je pritojno sredjen
zaista lijepo iskustvo. Uvijek cu svratiti kad budem prolazio. Hvala

1  Hvala korisniku slobodang665
Komentar je napisan: 10. avgust 2020.

Hrana veoma kvalitetna i ukusna, osobolje ljubazno i prijatno,atmosfera odlicna, sve preporuke

Hvala korisniku Tihiiprle
Komentar je napisan: 24. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Dorucak sam cekao kao da su jaja posli da kupuju kad sam narucio, a posle toga trazili curku da je zakolju.
Objasnjenje: “guzva je zbog dostava”.
Znaci dostava ima prednost u odnosu na goste.

Hvala korisniku filjo11

Putnici koji su gledali informacije o mestu Trastevere Restobar gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Trastevere Restobar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!