“Uzasna usluga”

Kuhinje: istočnoevropska
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opcije za ručavanje: rezervacije
Komentar je napisan: 14. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Konobara smo čekali duže od 20 minuta. Htjeli smo naruciti nesto za sta su nam rekli da se sluzi samo ujutru mada to nigdje u meniju ne piše. Sve u svemu jako loše.

Hvala korisniku jelenam275

Komentar je napisan: 7. avgust 2019.

Avgust je pravi mjesec da posjetote lvaj jedinstven restoran. Jedinstven je po tome sto za vrijeme rucka mozete da se rashladite u kristalno cistoj rijeci. Hrana je osrednjeg kvaliteta, te zbog toga cetvorka.

Hvala korisniku NikolaMedvedev
Komentar je napisan: 23. jun 2019.

Pozdrav svima,
Ne preporučam ovaj restoran. Ja i moja žena bili smo u sklopu našeg medenog mjeseca. Došli smo tamo i za početak dočekali su nas izrazito ne ljubazni konobari koji su nas šaltali sa stola na stol. Kada smo sjeli 100 muha letjelo nam je oko glave, morali smo moliti da nas nastave opsluživati. No najgore od svega je da im je hrana u tolikoj mjeri ne svježa i loša da smo i ja i žena nakon par sati povračali

NIKAKO NE PREPORUČAM.

5  Hvala korisniku dubrovnik11
Komentar je napisan: 3. septembar 2018.

U lijepom ambijentu etno restorana služe se domaći specijaliteti sa pogledom na slapove na rijeci Cijevni.

1  Hvala korisniku Wander812047
Komentar je napisan: 2. mart 2018. sa mobilne aplikacije

Lijepo zamisljeno .objekat na rijeci .vodopad .ambijent okej .Ali sto .prvi utisak da je dosta neuredno .prljavo .tako da smo posjetu ovom restoranu zavrsili da picem .iako smo dosli na rucak .Osoblje nije na nivou .Nekako sve mi tu djeluje dosta traljavo .......

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku Jet673310

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Niagara gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Restoran Niagara – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!