“Kao kod kuće”

Pod Volat
Rangiran na 7. mestu od 215 Restorani u Podgorici
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: doručak, otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Predivan tradicionalni ambijent,hrana ukusna,posebno izdvajam ćevape u kajmaku,pravu podgoričku baklavu.Higijena na nivou,osoblje jako ljubazno,profesionalni odnos prema gostima stvara atmosferu,,kao kod kuće ".Sve pohvale za vlasnika i njegov ljubazni tim!Pod Volat je tradicija i srce Podgorice!

1  Hvala korisniku 0109972

Komentar je napisan: 24. oktobar 2019.

Jako prijatan ambijent, izvanredna lokacija, kvalitetna i raznovrsna ponuda, usluga ok mada bi moglo biti i profesionalnije u odnosu posluge prema klijentima-malo pažljivije obazrivije.

Hvala korisniku ERMIN1211
Komentar je napisan: 5. septembar 2019. sa mobilne aplikacije

Bez uvrede ali ništa ništa specijalno! Nije čisto niti novo izgleda kao naše stare kafane neuredno i sa prljavim stoljnjacima unutra puno muva. Imaju dosta konobara ali loše organizovanih. A hrana je najveće razočarenje toliko priče oko njihovih cevapa kad ono apsolutno ništa posebno nisu odvratni ali sam u životu jela mnogo mnogo bolje. I druga jela im nisu ništa specijalno. A tanjiri su aranžirani kao pre 50 godina pero salate i bačena kutlaca graška i kukuruza. Sve u svemu jedno veliko ništa!!!

3  Hvala korisniku killingmesofty
Komentar je napisan: 4. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Definitivno su izgubili kvalitet hrane koji su imali, cijene su pristupacne ali kvalitet hrane je po meni znatno losiji nego prije, nista sto se ne moze popraviti ukoliko to zele. Najvise sam se izdenadio higijenom, posto je nevejerovatno koliko je prljavo, prasina na sve strane, stoljnaci prljavi , konobari ih ne mijenjaju, pregoreli stoljnaci od cigara I dalje sluze hranu na njima.... Da nisam to vidio ne bih ni vjerovao..... Posto nevejerovatno sta se napravi od najpopularnijih restorana u Podgorici.

1  Hvala korisniku Nebojsa P
Komentar je napisan: 23. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Pod volat se uvijek išlo na ćevape i pivo. Manje više, kvalitet je uvijek bio standardan, osim što je brzina usluge i obrada mesa zavisila od broja gostiju. Danas sam prvi put probao ražnjiće i sa sigurnošću mogu reći da tako dobre nikada ranije nisam jeo. Meso je bilo brlo slično bifteku, srednje pečeno, sočno. Za ražnjiće, posebna preporuka!

Hvala korisniku Strahinja_Podgorica

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pod Volat gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Pod Volat – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!