“Yournalist”

Hard Rock Cafe
Rangiran na 5. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Kuhinje: američka
Komentar je napisan: 23. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Od ovoga je jedva samo ime ostalo. Uzasna atmosvera zapustenosti i lose usluge, lose kuhinje i higijene. Mracno i neprovjetreno daleko od standarda ovakvog imena kakva sam imao prilije da posjetim u evropi. Cak je i prodavnica tuzna. Meni pretrpan a izbor brze hrane sa uzasnim neskladom sa cijenama opterecuje prisustvo u ovom ofucanom bircuzu u koji covjek moze samo da zaluta zbog imena i da ga odmah napusti i uziva u izvanrednim lokalima u okruzenju. Mjesto za izbjegavanje.

Hvala korisniku Dusan K
HRC_Podgorica_2017, Manager objekta Hard Rock Cafe, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 26. avgust 2017.

Pozdrav, zahvaljujemo na komentaru, svakako. S druge strane, zao nam je sto ste iz naseg café-a ponijeli takve utiske. HRC Podgorica, kao i svaki drugi cafe u svijetu, posluje u okviru zadatih standarda HRC fransize i odstupanja nisu dozvoljena. Ponosni smo sto smo jedini café u regionu i uspjesno sirimo nase poslovanje, otvaranjem novih shop-ova. Nasi stalni, a i novi gosti, lijepa su potvrda da smo na dobrom putu. Uz uvazavanje svakog kometara koji ce nam pomoci da uvijek budemo bolji, srdacno Vas pozdravljamo!

HRC Podgorica team

Komentar je napisan: 11. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Odlicna usluga ,hrana i ambijent !
Preporucujem svima! Domacim i gostima :)
Samo tako nastavite,
Hvala

Datum posete: jun 2017.
Hvala korisniku goran b
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 12. jul 2017.

Hvala Vama! Na lijepim rijecima i na preporuci :)

Budite nas gost ponovo, pozdrav od ekipe HRC!

Komentar je napisan: 3. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Usluga super... ambijent kao u većini kafea iz ovog lanca.
Hrana vrlo korektna, kolači za svaku pohvalu.

Datum posete: novembar 2016.
Hvala korisniku vbojanka
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 5. jul 2017.

Hvala puno, drago nam je da ste zadovoljni! Uvijek ste dobrodosli kod nas, mozda sljedeci put na neku od svirki :)

Komentar je napisan: 7. april 2017. sa mobilne aplikacije

Jako lijepo i ugodno mjesto! Cijene ugodno iznenadenje. Kava vrlo dobra ( Lavazza ). Ljubazno osoblje.

Datum posete: april 2017.
Hvala korisniku Petar M
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 11. april 2017.

Hvala Vam na komentarima, drago nam je da ste uzivali i da su utisci pozitivni!

Komentar je napisan: 13. mart 2017. sa mobilne aplikacije

Bilo je par zamjerki za hranu ali su se brzo ispravili i sve je onda bilo kako treba.usluga brza i na nivou kakav sam i ovekivao u hard rocku :))

Datum posete: mart 2017.
Hvala korisniku 187pedjal
Odgovor uprave:Odgovor je poslat: 16. mart 2017.

Hvala puno na komentaru, nadamo se da će tokom Vaše sljedeće posjete sve proći bez greške :) Dobrodošli ste uvijek!

Putnici koji su gledali informacije o mestu Hard Rock Cafe gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Hard Rock Cafe – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!