“Elit je fenomenalan!”
Komentar o hotelu Elit Restaurant - Lounge bar

Elit Restaurant - Lounge bar
Rangiran na 36. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 30. jun 2017. sa mobilne aplikacije

U pitanju je bio poslovan ručak i odličan izbor je bio "Elit" . Servis jako profesionalan, hrana internacionalna. Imaju svjezu morsku ribu ... Odličan izbor vina , što domaćih, što internacionalnih.. moja velika preporuka u Podgorici je Elit.
Lokacija fenomenalna u tržnom centru Capital Plaza

Datum posete: jun 2017.
1  Hvala korisniku LukaJ127

Komentar je napisan: 15. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Odlično mjesto za poslovni ručak :-) Lijep ambijent, ljubazno osoblje, ukusna hrana. Nalazi se u Atlas Capital. Besplatan parking u podzemnoj garaži. Preporučujem!

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku veskol2016
Komentar je napisan: 6. septembar 2016.

Restoran veoma prijatnog izgleda, sa dobrom uslugom. Smjesten na dobroj lokaciji. Sugestija je da se malo popravi hrana (nedovoljno termicki obrađeno jelo).

Datum posete: septembar 2016.
Hvala korisniku Turistaputnik
Komentar je napisan: 26. jul 2019.

Komentar je napisan: 17. jun 2018.

Datum posete: februar 2018.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Elit Restaurant - Lounge bar gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Elit Restaurant - Lounge bar – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!