Go Montenegro Transfer Service
Odličan prevoz

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.
NSPrevozPutnika
Novi Sad, Srbija

Komentar je napisan: 12. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Dočekao nas je ljubazan vozac na aerodromu i prevezao do hotela da ostavimo stvari i čekiramo se u hotelu, tu nas je sacekao i zatim odvezao do firme gde smo imali mesto sastanka.
Izuzetno smo zadovoljni uslogom i saradanjom sa Go Montenegro.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
1  Hvala korisniku NSPrevozPutnika
GoMontenegrotravel, Manager objekta Go Montenegro Transfer Service, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 13. decembar 2019.

Hvala Slavisa Stjepanovic NSPrevozPutnika

Komentar je napisan: 6. mart 2020.

Datum aktivnosti: mart 2020.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
GoMontenegrotravel, Menadžer objekta Go Montenegro Transfer Service, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 7. mart 2020.

Komentar je napisan: 12. decembar 2019.

Datum aktivnosti: decembar 2019.
Komentar je dobijen u partnerstvu sa ovom atrakcijom
GoMontenegrotravel, Manager objekta Go Montenegro Transfer Service, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 12. decembar 2019.

Komentar je napisan: 14. avgust 2019. sa mobilne aplikacije

Datum aktivnosti: avgust 2019.
GoMontenegrotravel, General Manager objekta Go Montenegro Transfer Service, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 23. oktobar 2019.

Komentar je napisan: 10. avgust 2019.

Datum aktivnosti: jul 2019.