“Pun pogodak”
Komentar o hotelu Poslasticarnica CAROLIJA

Poslasticarnica CAROLIJA
Rangiran na 32. mestu od 211 Restorani u Podgorici
Komentar je napisan: 24. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Sladoled je top. Kolaci vrlo dobri. Cisto, uredno i dotjerano. Prelijep ambijent ali sve nekako izgleda jeftino.

Hvala korisniku Gordana M

Komentar je napisan: 5. april 2017. sa mobilne aplikacije

Najlepse i najukusnije torte! Ne mozemo da zamislimo bilo koje slavlje bez njih! Hvala carobnicama iz Carolije!

Datum posete: april 2017.
2  Hvala korisniku bebana
Komentar je napisan: 16. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Najbolji kolaci i sladoled u Podgorici. Moji favoriti Milka torta i sladoled Nutela Plazma...Obavezno konzumirati bez grize savjesti!

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku bebana
Komentar je napisan: 2. novembar 2016.

Kolaci prelijepo izgledaju, maltene vam bude tesko da odabere samo jedan, dva, medjutim iz nekog razloga me nisu pretjerano odusevili. Zapravo nisu uopste, ali je zato sladoled druga prica. Filovan jagodom i nutelom ili kokosom i nutelom, pravi se pred vasim ocima i upravo je onakvog ukusa i teksture kakav i treba da bude, hladan, kremast, preukusan. Imaju preslatku terasu, djevojke koje tamo rade su jako ljupke i usluzne, a i sam enterijer ``Carolije`` je prilicno lijep i idealan za zenska druzenja i ispijanje kafe uz odlican sladoled!

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku AnastaciaR27
Komentar je napisan: 14. maj 2019. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Poslasticarnica CAROLIJA gledali su i

Podgorica, Opština Podgorica

Poslasticarnica CAROLIJA – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!