“Gradska kuća”
Komentar o hotelu Restoran Gradska Kafana

Restoran Gradska Kafana
Rangiran na 6. mestu od 22 Restorani u Somboru
Komentar je napisan: pre 2 nedelje sa mobilne aplikacije

Predivan enterijer, sve pohvale za izgled i arhitektu. Na lepom mestu, u pešačkoj zoni. Predivna bašta.

Hvala korisniku Vesna K

Komentar je napisan: pre 4 nedelje sa mobilne aplikacije

Odlican ambijent i lepo sredjeno, pesacka zona, vrlo ukusna hrana. Zamerka sto ima samo jedan toalet na 200 gostiju

Hvala korisniku ErakZ
Komentar je napisan: 27. avgust 2020.

Ambijent je divan, osoblje ljubazno a kafa, odlična, što je meni velikom ljubitelju kafe važno. Restoran mogu preporučiti, kako Somborcima, tako i svakom putniku namerniku.

Hvala korisniku jovana_strahinic
Dragana B, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Restoran Gradska Kafana, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 28. septembar 2020.

Hvala Vam od srca na ovako divnim rečima, trudićemo se da opravdamo i da uvek budete naš zadovoljan gost.

Komentar je napisan: 23. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Zovem see mihajlo ilic dolazim is Srpskog miletica , I train posao kuvara , over godine Sam zavrsio skolu za kuvara . Bio Sam I na republickom takmicenju

Hvala korisniku MihajloI6

Poštovani, javite se na kontakt telefon 066 11 33 00. Srdačan pozdrav, Gradska Kafana Sombor

Komentar je napisan: 7. mart 2017.

U samom centru Sombora, na glavnoj ulici - pešačkoj zoni u Gradskoj kući.Izuzetno velika letnja bašta. Hrana je odlična, porcije velike a cene pristupačne.

Datum posete: mart 2017.
1  Hvala korisniku dufko

Kvalitet je uvek u interesu svih nas. I nema ništa lepše od zadovoljnog gosta. Drago nam je da smo opravdali Vaša očekivanja.

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Gradska Kafana gledali su i

Restoran Gradska Kafana – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!