“Prelep salas”
Komentar o hotelu Sedam dudova

Sedam dudova
Rangiran na 10. mestu od 23 Restorani u Somboru
Raspon cena: 471 US$ - 1.765 US$
Opis: Restoran tradicionalne kuhinje. Osecacdte se kao da ste kod bake na nedeljnom rucku. Svaki obrok je pripremljen sa puno ljubavi. Dodjite da probate i uverite se
Komentar je napisan: 13. decembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent,hrana i osoblje.Sve predivno.Pravo mesto za uzivanje s porodicom.Hrana za uzivanje.A napitci pravi domaci.

1  Hvala korisniku dadana78
MilosavDjuric, Menadžer objekta Sedam dudova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 22. decembar 2019.

Drago mi je da ste uživali kod nas.

Komentar je napisan: 29. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Ambijent predivan, domaćinski, osoblje preljubazno, hrana kao kod bake, piće skladno salašima, cene pristupačne, jednom rečju - savršeno!

Hvala korisniku daninjo

Drago nam je da ste uživali kod nas. Hvala na poseti

Komentar je napisan: 7. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Savrsen ambijent, pun mira, toplih i dragih ljudi koji vas docekaju osmehom i sjajnom hranom! Uvek cu se rado vratiti. Ne propustite da probate poslasticu "Sljive su rodile" ;) Hvala vam na svemu divna ekipo sa Sedam dudova!

Hvala korisniku 343jasminas
Connector00902974564, Menadžer za odnose sa javnošću objekta Sedam dudova, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 11. novembar 2019.

Hvala Vam na poseti. Drago nam je da ste uzivali kod nas i ocekujemo vas ponovo

Putnici koji su gledali informacije o mestu Sedam dudova gledali su i

Sedam dudova – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!