Komentar je napisan: 8. avgust 2020.

Savetujem ljude da ne idu u vilu prezident-paket carobno jutro jer nista carobnog u toj vili nema, cak sta vise vila je na nivou 2 zvezdice. Bili smo jedan dan i otisli a imali smo dva dana. Dorucak je dobar a sve ostalo pocev od sobe, bazena, saune...je veoma lose.
Milan Jovancevic,Beograd.

Datum boravka: jul 2020.
Hvala korisniku jovancevicmilan69
Komentar je napisan: 26. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Sve je čisto, hrana je preukusna i količinski zadovoljavajuća, osoblje je ljubazno. Bazen i spa su mali ali zadovoljavaju potrebe korisnika. Večera pored kamina je zaista opuštajuća, pastrmka je pravi izbor u ponuđenom meniju. Za vikend odmor može da prođe.

Datum boravka: januar 2020.
Tip putovanja: Putovao/la je sa prijateljima
Hvala korisniku JovanaM384
Komentar je napisan: 17. novembar 2019.

Prelep ambijent, savrseno osoblje a hrana za pozeleti! Nalazi se u lepom delu Karlovaca tako da mozete odmoriti i prosetati, a vila je toliko lepa da cak i ne pozelite da izadjete. Osoblje je uvek dostupno da vam pomogne i veoma ljubazno!

Datum boravka: novembar 2019.
Hvala korisniku Vanja0101
Komentar je napisan: 15. septembar 2019.

Rezervisali smo apartman jer nije bilo slobodnih regularnih soba. Restoran je odmah ispod i proslava je bila u toku. Sve je bilo u redu, a onda smo se Probudili u pola 3 ujutru kada smo culi katatrofalnu i glasnu narodnjacku muziku. Kada smo se zalili recepciji rekli su nam da ne mogu nista jer muziku pusta vlasnik vile. Takodje smo uplatili romanticni paket carobno jutro. Nista od prikazanog na slikama i kao sto je opisano nismo dobili. U sobi nas nije docekala boca vina i cokkoladice, kao i romanticna atmosfera. Soba je bila regularno namestena. Sve u svemu smo razocarani nacinom na koji su tretirani gosti u sred noci.

Datum boravka: septembar 2019.
Hvala korisniku Alex6575
Komentar je napisan: 6. januar 2018. sa mobilne aplikacije

Dragi prijatelji iz Vile Prezident, hvala za jos jedno divno druzenje i nezaboravan boravak u vasem hotelu. Divno smo se proveli. Do sledeceg vidjenja (nadam se - uskoro!)
Hotel za svaku preporuku: od same lokacije, preko odlicnog smestaja, hrane, do toplog i cistog bazena. A ono sto zasluzuje najvise ocene je najljubaznije osoblje na svetu

Datum boravka: januar 2018.
Hvala korisniku markovicvracar