Za svaku pohvalu i preporuku!

Gordana100
Svaka preporuka za posetu

DDunja

Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Vinarija je mala, slatka, autentična, gde smo proveli divno popodne degustirajući svih 7 vrsta veoma kvalitetnih vina i razgovarajući sa divnom domaćicom, genijalnom gospodjom Vericom. Od srca preporučujem posetu vinariji!

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku Gordana100
Komentar je napisan: 25. jul 2020.

Divna vina - svih sedam koje smo probali, i najlepši Bermet. Hrana, kuglof uz Bremet i vedra i puna života Verica čine pun pogodak za posetu!

Datum aktivnosti: jul 2020.
Hvala korisniku DDunja
Komentar je napisan: 15. februar 2019. sa mobilne aplikacije

U ovoj vinariji ne samo da mozete probati dobra vina vec mozete uzivati sa divnom domacicom u njenim prelepim pricama o vinu.Takvo gostoprimstvo i srdacnost retko gde smo doziveli.Obavezno posetite ovu vinariju ako svracate u Sremske Karlovce

Datum aktivnosti: februar 2019.
1  Hvala korisniku dasha-masha
Komentar je napisan: 3. februar 2019.

Imacete osecaj kao da ste "Kod rodjaka na selu". Godpodja Vera je domacica sirokih shvatanja koja objedinjuje moderno i tradicionalno.

Datum aktivnosti: januar 2019.
1  Hvala korisniku srbns
Komentar je napisan: 17. novembar 2018. sa mobilne aplikacije

Ovo je definitivno najbolja vinarija u Karlovcima. Bila sam i u drugim,ali atmosfera je daleko losija. Vera se zaista trudi da odrzi domacinstku atmosferu i u tome joj uspeva. Ovaj beli bermet je stigao do Kine,u grad Nantong. Ovde se uziva u vinu i nocnoj panorami sa 24.sprata.Doci cu po dopunu zaliha

Datum aktivnosti: avgust 2018.
1  Hvala korisniku AnaS151515