“Prelepo”
Komentar o hotelu Pasent

Pasent
Rangiran na 1. mestu od 11 Restorani u Sremskim Karlovcima
Kuhinje: evropska, bar
Komentar je napisan: 6. avgust 2020.

Prelep restoran pored Dunava,ljubazno osoblje, hrana vrhinska. Sigurno jedan od najboljih restorana koje sam posetio

Hvala korisniku Pavke373

Komentar je napisan: 5. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Upali bez rezervacije, pored sve guzve ipak dobili sto na sjajnom mestu. Meni sjajan a porucena klopa vrhunska! Prevazislo ocekivanja. Usluga sjajna, a ako zaposleni privatno nisu prijatelji, onda je neko stvarno sjajno odradio posao kada je sastavljao tim! Veliko bravo!!!

Hvala korisniku MarkoR1123
Komentar je napisan: 4. februar 2020.

Odlicna atmosfera, ambijent, pogled na Dunav, zaista prelepo. Miran, uredan lokal. Sigurno cu doci opet!

Hvala korisniku savicsanja
Komentar je napisan: 27. januar 2020. sa mobilne aplikacije

CISTA DESETKA,odlican izbor hrane,jako je ukusna,objekat je cist,takodje ima veliku bastu koja se nalazi tik iz Dunav,ljubazno osoblje.Preporuka svima da ga posete!

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku daniloveselinov
Komentar je napisan: 17. novembar 2019.

Ambijent uz Dunav je predivan. Na žalost, to je bio najbolji dio. Moguće da sam očekivao previše, pa sam doživio izuzetno razočarenje u vidu loše čorbe i prosječnog mesnog i ribljeg glavnog jela, loše krempite i posebno nervoznog konobara na zalasku karijere. Došao bih opet, ali samo na kafu ili pivo sa pogledom na Dunav.

Hvala korisniku Strahinja_Podgorica

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pasent gledali su i

Sremski Karlovci, Vojvodina

Sremski Karlovci, Vojvodina

Pasent – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!