“Tartar biftek?!?!!”
Komentar o hotelu D E N I S gastro TEMPLE

D E N I S gastro TEMPLE
Rangiran na 7. mestu od 46 Restorani u Subotici
Opcije za ručavanje: rezervacije
Opis: Od svog osnivanja pa do danas Denis pizzerija je prošla veliki put i postala najbolja i najpopularnija pizzerija u gradu sa dugom tradicijom iza sebe. Od nedavno radi pod nazivom DENIS gastro TEMPLE! Nalazi se u centru grada, svega 350 metara od poznate Subotičke Gradske kuće. U našem restoranu gostima se nudi veliki izbor najkvalitetnije hrane po pristupačnim cenama, a ambijent koji poseduje ima poseban šarm. Bašta je dizajnirana da zadovolji sva čula, pruža puni osećaj relaksacije, te je tako na izvanredan način to najbolji put da se pobegne od svakodnevnog stresa. Ovde će Vam se učiniti da je i vreme stalo. Svaki gost se vrlo rado vraća zbog kvaliteta usluge i ambijenta koji je stvoren za uživanje. Dođite i sami se uverite zašto je već 20 godina Denis GASTRO Temple jedan od najpopularnijih restorana u gradu i okolini.
Komentar je napisan: 3. mart 2021. sa mobilne aplikacije

Poručili smo tartar biftek, u jelovniku piše 100g sirove govedine, konobar nas obaveštava da je minimum koji može da se poruči 200g (?!?). Ok, pristajemo... čekamo 45 minuta i stiže nešto što liči na paštetu sa puno ljute mlevene i tucane paprike. To ni blizu nije ono što bi trebao da bude tartar biftek. Vrlo razočaravajuće.

Datum posete: mart 2021.
1  Hvala korisniku Natalija N
Denisgastrotemple, Menadžer za odnose sa javnošću objekta D E N I S gastro TEMPLE, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovoreno pre 4 nedelje

Poštovana Natalija, hvala Vam na povratnim informacijama, prenosimo Vaše uvide.

Komentar je napisan: 13. jun 2020.

Odlican ambijent, vrhunska usluga i profesionalno osoblje. Kad god sam u prilici uvek svratim na terasu i popijem kafu

Hvala korisniku MijakovacS
Denisgastrotemple, Menadžer za odnose sa gostima objekta D E N I S gastro TEMPLE, je odgovorio/la na ovaj komentarOdgovor je poslat: 17. jun 2020.

Komentar je napisan: 12. jun 2020.

Odličan restoran za opuštanje i uživanje u hrani i ambijentu. Prelepa bašta i ljubazno osoblje je za svaku pohvalu.

Hvala korisniku Sefcic

Komentar je napisan: 12. jun 2020.

Često posećujem DENIS gastro TEMPLE sa porodicom i prijateljima, od svakodnevnih neformalnih poseta, pa do proslava i poslovnih sastanaka.

Izuzetan ambijent, odlična hrana i dobar izbor pića, u blizini centra grada.

Sve preporuke!

Hvala korisniku nebojsaskenderovic

Komentar je napisan: 12. jun 2020.

Želim zaista da pohvalim prelepi ambijent ,usluga i hrana odlična.I dalje ću sa uživanjem da dolazim sa svojom porodicom,preporučujem ga svima koji žele da uživaju jelu i ambijentu!

Hvala korisniku zoranmilicam

Hvala Vam na pozitivnim komentarima. Dođite nam ponovo.

Putnici koji su gledali informacije o mestu D E N I S gastro TEMPLE gledali su i

Subotica, Vojvodina

D E N I S gastro TEMPLE – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!