“Za svaku preporuku”

Kuhinje: roštilj
Pogodno za: lokalna kuhinja
Pogodno za: lokalna kuhinja
Komentar je napisan: 20. februar 2017. sa mobilne aplikacije

Odlican restoran sa fenomenalnom hranom i jos boljom uslugom.Osoblje izuzetno prijatno.Sve pohvale i najtoplija preporuka

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku DjordjeM109

Komentar je napisan: 22. januar 2017.

Nekoliko puta sam posetio ovaj restoran. Bio mi je sinonim za hranu ovog podneblja, ali i za opsti utisak koji Subotica ostavlja na goste. Uvek sam se osecao 'gospostveno' u ovoj lepoj kući.
Nažalost, ovog puta nije bilo tako: - kaputi su se baš usmrdeli u hodniku, zato što je tamo otvorena kuhinja. Zašto ih tamo odlažu? - posluga je bila previše nestrpljiva. Nikakve sugestije, osmeha, samo automatski odgovori.- hrana je stvarno bila prosečna, a glavno jelo nismo mogli ni da pojedemo. Naravno da nas konobar nije ni pitao šta nije u redu, već je samo pokupio pune tanjire.
Stvarno sam se osecao tužno kada sam onako usmrdjen napuštao restoran.

Datum posete: januar 2017.
5  Hvala korisniku Foodslave
Komentar je napisan: 11. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Obzirom da smo stigli u subotu uveče, nenajavljeni, i da je najveći broj stolova bio rezervisan/zauzet ili pripremljen za proslavu pomislili smo da ćemo gladni i izmoreni od puta morati da tražimo po Subotici (koju ne poznajemo) drugi restoran kako bismo pojeli nešto-ALI NE! :-)
Preljubazno osoblje nas je usmerilo na "plavi salon" (tako smo ga mi nazvali), i uslužilo kao da smo danima ranije rezervisali mesta.
Hrana je fantastična!
Prvo smo dobili paštetu od čvaraka ( i to na račun kuće)!
Moja preporuka je da probate zapečenu teletinu sa povrćem u zemljanim posudama, teleći gulaš i kolenicu sa podvarkom i renom - to je ono što su nam preporučili konobari, i ni malo se nismo pokajali što smo ih poslušali! Porcije su veće od standardnih, tako da smo se mi kao gladni putnici namernici najeli pošteno. Za desert smo odabrali gomboce sa šljivama uz koje smo dobili flute (takođe na račun kuće), koje nismo uspeli da pojedemo pa smo ih dobili - za poneti!
Što se pića tiče - svaka preporuka za domaće rakije!
Cene su i više nego prihvatljive kada uzmete u obzir odnos kvalitet-količina!
Svakako mesto koje ću ponovo posetiti!

Datum posete: decembar 2016.
1  Hvala korisniku Katarina K
Komentar je napisan: 2. decembar 2016. sa mobilne aplikacije

Nikad nisam video svetliji gorki list i uopste nije gorak, nego je sladak. Vise ne idem tamo. Hrana, pa srednje

Datum posete: avgust 2016.
2  Hvala korisniku zvezdand4
Komentar je napisan: 15. mart 2016. sa mobilne aplikacije

Ručao sam sa suprugom posle posla. Opredelili smo se za domaći specijalitet, paprikaš- perkelt sa salatom i testom. Paprikaš je bio bezukusan, iako bi trebalo da bude specifičan upravo zbog začina. Cena od 2300 DIN je previsoka za dve porcije paprikaša, dve salate i dve koka kole. Ambijent je uredan.

Datum posete: mart 2016.
1  Hvala korisniku Marjan B

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gostiona-Vendeglo Gurinovic gledali su i

Subotica, Vojvodina

Gostiona-Vendeglo Gurinovic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!