“Rucak u paru :)”

Kuhinje: roštilj
Pogodno za: lokalna kuhinja
Pogodno za: lokalna kuhinja
Komentar je napisan: 18. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Sjajno :) hrana, ambijent kao i usluga su na najvisem nivou. Cene su solidne, mozda ce za nekoga biti malo skuplje ali su u skladu sa kvalitetom hrane i usluge. Cene su kao u prosecnom restoranu u Beogradu. Svakako bismo ponovo dosli kada nas put dovede u Suboticu :)

Datum posete: februar 2021.
Hvala korisniku dragana1988

Komentar je napisan: 26. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Izvrsna hrana. Pozelecete da probate ceo meni. Porcije su velike tako da je najlepse da delite nekoliko stvari da biste mogli da probate sve. Obavezno gomboce sa sljivama!

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku 801majat
Komentar je napisan: 17. avgust 2020.

Prijatan ambijent, odlična, a nenametljiva usluga, sjajna hrana! Prosetajte od centra Subotice možda kilometar i po, nećete zažaliti!

Hvala korisniku mi0mirr
Komentar je napisan: 17. novembar 2019.

Ljubazno osoblje, odvojen pušački i nepušački dio, toalet za svaku pohvalu! Naručili smo piće koje je u kratkom roku stiglo, a nedugo za njim i meni. S obzirom da nismo bili upoznati sa Vojvođanskom kuhinjom, konobar nam je strpljivo pomogao oko izbora. Dok smo čekali dobili smo paštetu (pire) od čvaraka, koji je definitivno specijalitet kuće! Porcije su zaista obilne i cene su korektne. Ručak sa pićem nas je izašao oko 20e, što je fenomenalno. Još jednom sve preporuke!

Hvala korisniku ladytraveler95
Komentar je napisan: 21. avgust 2019.

Izuzetna usluga, veoma ljubazno osoblje, povoljne cene, obilne porcije... Restoran u koji se vracate. Bunjevacka snicla je nesto najukusnije sto sam pojeo u zadnje vreme, sos predivan, prepun dimljene slanine i kobasica sa socnom i mekanom sniclom, jednostavno uzivali smo (cela porodica 2 odrasla i dete 3 godine) od kad smo usli do izlaska.

Hvala korisniku Djordje78

Putnici koji su gledali informacije o mestu Gostiona-Vendeglo Gurinovic gledali su i

Subotica, Vojvodina

Gostiona-Vendeglo Gurinovic – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!