“Predivno iskustvo”
Komentar o hotelu Boss

Boss
Rangiran na 1. mestu od 46 Restorani u Subotici
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 1. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

Prije dolaska u Suboticu moram biti iskren i priznati da nisam previse ocekivao. Ipak, sam grad me odusevio. Prekrasna arhitektura i gostoprimstvo ljudi na ulici doslovce me ocaralo. Restoran Boss bio je glavna stanica. Svaki dorucak i veceru provodio sam tu. Interijer je caroban i ureden sa stilom, mnostvom detalja i odise toplinom. Hrana je stvarno preukusna i usluga je na visokoj razini. Zaista neman niti jednu zamjerku. Veliko hvala osoblju ugostiteljskog objekta Boss i nadam se da cemo se sto prije ponovno susresti. Ljudi svaka Vam cast!!!

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Antonio B

Komentar je napisan: 7. avgust 2017. sa mobilne aplikacije

Jeo biftek a žena ramstek, odlično meso, cijena jako povoljna, preporuka za posjetit kad se nalazite u Subotici ili okolici.

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku Slaven F
Komentar je napisan: 18. jul 2017. sa mobilne aplikacije

Odličan ambijent, vrhunska usluga i hrana
zavidna brzina spravljanja jela
svaka pohvala
svaka preporuka za posjetiti

Datum posete: jul 2017.
Hvala korisniku josipt671
Komentar je napisan: 12. jun 2017.

Može se slobodno reći da je najekskluzivniji restoran na teritoriji severne Bačke. Hrana i usluga su na vrhunskom nivou što naravno prati i cenovnik...

Datum posete: februar 2017.
Hvala korisniku Aleksandar024
Komentar je napisan: 23. maj 2017. sa mobilne aplikacije

Nezaobilazno mesto ukoliko ste u Subotici. Za početak, za ljubitelje kafe, obavezno njihova nes kafa-nikada ukusniju nisam probala, imaju tajni sastojak! :)
Njihov gost sam bila nekoliko puta, nijednom do sada nisam imala zamerku u hrani- za ljubitelje piletine i neobičnih ukusa njihovi pileći štapići i sos koji ide uz njih.
Opšti utisak-odličan, ukoliko ste cepidlaka, štrčaće vam jedino crveni lusteri na ulazu.

Datum posete: maj 2017.
Hvala korisniku Dj_dobricic

Putnici koji su gledali informacije o mestu Boss gledali su i

Subotica, Vojvodina
Subotica, Vojvodina

Boss – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!