“Odlični”
Komentar o hotelu Boss

Boss
Rangiran na 1. mestu od 46 Restorani u Subotici
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, doručak, dostava na kućnu adresu, rezervacije
Komentar je napisan: 4. mart 2021. sa mobilne aplikacije

Odlična hrana, usluga brza i ljubazno osoblje. Ovo nam je 7-8 dolazak u poslednjih par godina. Uvek sve u istom nivou kvaliteta, a raznovrsnija ponuda. Za svaku preporuku!

Datum posete: mart 2021.
Hvala korisniku Natalija N

Komentar je napisan: 25. februar 2021. sa mobilne aplikacije

Idealan restoran za druženje i klopu. Prefinjen ambijent, odlična klopa i skroz pristupačne cene. Za svaku preporuku, nezaobilazna tačka u Subotici što se hrane tiče.

Hvala korisniku Milanchepool
Komentar je napisan: 6. februar 2021.

Odlicna hrana, prelep ambijent,usluga perfektna, posebna pohvala za Vaseg konobara Davorina. Pozdrav od gošći iz Beograda.

Hvala korisniku YK011
Komentar je napisan: 6. februar 2021.

Nikome ne bih preporucila ovo mesto. Nas 6 je prema instrukcijama konobara na baru cekalo slobodan sto dva sata. Nakon toga receno da cekamo jos 1.5 sat.
Necuveno da jedno ovako mesto se ovako ophodi prema gostima.
Nikad vise.

Hvala korisniku Nina33343
Komentar je napisan: 17. septembar 2020.

Lep restoran sa velikom baštom. Oduševljen sam sa njim i sa uslugom koja je perfektna. Naročito mu+i se dopalo to što u doba ove pandemije ima dovoljno stolova van objekta u prelepoj bašti. Topla preporuka.

Datum posete: septembar 2020.
2  Hvala korisniku Zoran1965

Putnici koji su gledali informacije o mestu Boss gledali su i

Subotica, Vojvodina
Subotica, Vojvodina

Boss – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!