“Predivan pogled, ljubazno osoblje i odlična hrana”
Komentar o hotelu Pastrovica Dvori

Pastrovica Dvori
Rangiran na 3. mestu od 18 Restorani u Svetom Stefanu
Kuhinje: istočnoevropska
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Opcije za ručavanje: otvoreno noću, rezervacije
Komentar je napisan: 3. novembar 2016.

Restoran je u sklopu mini hotela Paštroviča Dvori na kilometar od magistrale, obezbeđen je parking za sve goste. Čim priđete, dočekaće vas domaćin - Bernandinac, ljubazan i pitom a zatim će vas pozdraviti i ljubazan vlasnik i lično vas ispratiti do terase restorana, porazgovaraće sa vama na rekao bih bilo kom jeziku koji govorite (imam utisak da zna i kineski), za vreme boravka je dočekivao goste i vodio konverzaciju na nemačkom, ruskom, engleskom, italijanskom, francuskom i naravno na srskom. Svaka čast! Konobari takođe govore strane jezike, ljubazni su i brzi, nećete ih beskrajno dozivati kao što je slučaj u mnogim restoranima već će se stvoriti kraj vas čim ih pozovete. Kuhinja je izvrsna i raznovrsna od ribljih specijaliteta, raznih kulinarskih specijaliteta do roštilja, za svakoga ima šta ko voli. Mi smo se oredelili za salatu od hobotnice, lignje i dagnje na buzaru, sve je bilo bez greške i vrlo ukusno, uz dagnje nas je sledovala i simpatična činija sa vodom za ispiranje prstiju od dagnji, na povrsini su lutale latice ruža i limun kako bi odmastili prstiće... baš simpatično :)
Nakon završenog obroka bili smo ponuđeni dezertom na račun kuće.
Pogled sa terase restorana je priča za sebe, jednom rečju fantazija. Vidi se ceo Sveti Stefan i skoro cela Budva, o sutonu ne bih govorio, pođite i sami doživite.
Jedina mrlja u celoj priči su mačke, kojih nema puno, ali za mene je i jedna mačka koja se mota oko stola mnogo.

Datum posete: avgust 2016.
Hvala korisniku peja1971

Komentar je napisan: 7. jul 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 23. jun 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 20. april 2019. sa mobilne aplikacije

Datum posete: april 2019.
Komentar je napisan: 28. avgust 2018. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Pastrovica Dvori gledali su i

Sveti Stefan, Opština Budva

Pastrovica Dvori – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!