“Fantasticno!”
Komentar o hotelu Zaovinsko Jezero

Zaovinsko Jezero
Rangiran na 1. mestu od 2 Restorani u Nacionalnom parku Tara
Komentar je napisan: 27. jul 2020.

Restoran "Tarsko jezero" iako je jedini u okolini, nudi fantasticnu hranu po normalnim i pristupacnim cenama. Konobari vrlo ljubazni, brzi i azurni.
Porcije veoma obilne i pre svega ukusne. Teleca corba fenomenalna!
Pogled iz restorana ostavlja bez daha!
Zaista vredi posetiti!

Hvala korisniku miranesa

Komentar je napisan: 26. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Imali smo srece sa vremenom ove jeseni, obilazeci Zlatibor, Zlatar i Taru. Jedno od mesta gde smo svratili bilo je i Zaovinsko jezero na Tari, tj. restoran "Tarsko jezero", koji se nalazi 50-tak metara od brane. Restoran pleni pogledom, koji oduzima dah pri samom ulasku, koji puca na okolne padine i zaseok sa jezercetom. Vidi se da je sa ljubavlju radjeno na njegovom opremanju, zavrsni radovi su kvalitetni, toplinu daje drvo koje dominira prostorom i ogromna prozorska okna koja odvajaju unutrasnost od terase. Prijatan ambijent upotpunio je konobar, savetima sta i koliko uzeti a ne preterati. Bio je u pravu za sve sto smo porucili. Prirodno ljubazan, gorstacki gostoprimljiv, ni malo snishodljiv a urodjeno skroman. Cistoca je bila na zavidnom nivou, za svaku pohvalu (licno sam prijatno iznenadjen). Klopa je poseban dozivljaj, kvalitet posebno ali to cu ostaviti vama da otkrijete. Sa domacom rakijom, nigde necete pogresiti, pa ni ovde. Cene su za 1/3 nize nego beogradske. Dakle svaka preporuka, ako hocete da se izolujete od svake civilizacije (razlog vise je i stavljanje mob na flihgt mode zbog blizine Bosne). Uzivajte.

3  Hvala korisniku drzelic
Komentar je napisan: 25. jul 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Zaovinsko Jezero gledali su i

Nacionalni park Tara, Centralna Srbija

Zaovinsko Jezero – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!