Old town Valjevo

Old town of Valjevo, greh je sto nisu ocuvali ovaj lep deo grada i sto se ne odrzava redovno... pročitajte više

igormandic27
Valjevo, Srbija
Tesnjar

Tesnjar je stari deo grada predstavlja jedan od simbola valjeva. Jedna je od retkih sacuvani... pročitajte više

Komentar je napisan: 26. januar 2020.
Anchi15
Valjevo, Srbija

Komentar je napisan: 6. oktobar 2019. sa mobilne aplikacije

Prvi Obilazak grada i već na prvi pogled " očajan" to kažem jer je žalosno da takav ambijent propada..grad gdje su snimani mnogi kadrovi filmova.."Marš na Drinu""Užička republika","Narodni poslanik","Ivkova slava","Šešir profesora Koste Vujića","Zona Zamfirova" .. mislim da bi grad Valjevo trebao malo da se potrudi da Tešnjar postane filmski grad..lijepo je doći i vidjeti ali i žalosno što sve propada.
Kako da ovo "preporuka" bude ? Kome?

Datum aktivnosti: septembar 2019.
Hvala korisniku lukicmira8
Komentar je napisan: 8. septembar 2019.

Svake godine sam tamo jer imam kucu u selu u blizini Valjeva, obozavam ovo mesto, dolazim sa drustvom cesto i imamo nezaboravan provod, a o tesnjarskim vecerima da ne govorim, odlicna zabava

Datum aktivnosti: mart 2019.
1  Hvala korisniku nm191299
Komentar je napisan: 9. jul 2018. sa mobilne aplikacije

Vredi prošetati, ali to je sve, treba da nas bude sramota , nas Valjevce što smo dopustili da ta istorijski deo grada tako propada, a ponajviše opstinu koja mislim da nije uložila ni dinara da se taj deo sredi i lici na nesto sto je davno bio . U suštini nema sta da se vidi osim oronulih i raspadnutih kuća, a to je sramota za grad i sve nas koji živimo u tom Valjevu.

Datum aktivnosti: jul 2018.
2  Hvala korisniku Андреја C
Komentar je napisan: 19. jun 2018.

Prelepo ocuvani stari deo grada Valjeva. Kaldrmisane ulice, objekti stari nekoliko stotina godina. Prelepo

Datum aktivnosti: maj 2018.
Hvala korisniku velja79
Komentar je napisan: 14. oktobar 2017.

Ne sme se propustiti. Ukoliko dolazite u Valjevo, obavezno odvojite neko vreme za obilazak Tešnjara. Možete se na kratko osvežiti u brojnim kafićima, a takođe i uživati u ukusnim đakonijama domaćih restorana.

Datum aktivnosti: avgust 2017.
1  Hvala korisniku masimi25