“Prelep ambijent i veoma ljubazno osoblje”
Komentar o hotelu Restoran Zdravljak

Restoran Zdravljak
Rangiran na 16. mestu od 22 Restorani u Valjevu
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Prelep ambijent, restoran se nalazi parku, veoma ljubazno osoblje!
Najbolji sufle koji sam ikada jeo!

Hvala korisniku cosa88

Komentar je napisan: 13. novembar 2019.

Prijem je uzasan, sa vrata su nas odbili, jer za "dnevnu kafu" moramo da imamo REZERVACIJU. Da, da, rezervaciju. Prvenstveno Vas odmere od glave do pete kao da ste krenuli u kafic da prosite i onda odbiju. Jako neprijatno.

Hvala korisniku sladja_nele
Komentar je napisan: 1. septembar 2019.

Ambijent odličan, problem je u usluzi jer smo na doručak čekali celih sat i 10 min, da bi na kraju dobili nešto što nismo naručili...bez izvinjenja naravno!
I kao šlag na tortu, isčuđavanje osoblja zbog čega ne želimo da prihvatimo famozni doručak.
Nažalost, još jedan primer kako izgleda kad se neko "igra ugostiteljstva"...toliko.

Hvala korisniku Djordje89
Komentar je napisan: 14. novembar 2019. sa mobilne aplikacije

Komentar je napisan: 15. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Zdravljak gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

Restoran Zdravljak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!