“Preporucujem”
Komentar o hotelu Restoran Zdravljak

Restoran Zdravljak
Rangiran na 15. mestu od 22 Restorani u Valjevu
Komentar je napisan: 24. januar 2021. sa mobilne aplikacije

Hrana je odlicna, vreme cekanja je kratko, usluga je super, sve preporuke. Nalazi se na dobroj lokaciji sa odlicnim pogledom

Datum posete: januar 2021.
Hvala korisniku ikica13

Komentar je napisan: 6. mart 2020.

Ukusno uradjen restoran, sa korektnom ponudom hrane i pica, i dosta dobrom uslugom.Leti je posebno lep ugodjaj zbog divne baste koja se nalazi u srcu parka-setalista "PECINA".

Hvala korisniku AleksandarP463
Komentar je napisan: 2. februar 2020. sa mobilne aplikacije

Politika restorana je da se doručak služi do 12h (kao da smo došli u pansionski smeštaj?), i ako smo doručak poručili u 12:02h,konobar je krajnje nezainteresovano saopštio da je prošlo vreme doručka i da u kuhinji neće da spremaju isti. Razumem da određeni restorani imaju svoj kodeks ali sitničarenje za 2 minuta (120 sekundi) je krajnji bezobrazluk. Hvala lepo, vidimo se nikad.

Hvala korisniku Uros_premudri
Komentar je napisan: 4. januar 2020. sa mobilne aplikacije

Prijatno mesto u šumici...
Hrana ukusna...sve novo,uredno,čisto,osoblje ljubazno,ali ne preterano ,ipak moras da ih dozivaš...ne prate situaciju...
U Valjevu ima i boljih mesta,ali poželimo im bolju 2020.godinu.

Datum posete: januar 2020.
Hvala korisniku 855svetlanap
Komentar je napisan: 16. decembar 2019.

Prelep ambijent, restoran se nalazi parku, veoma ljubazno osoblje!
Najbolji sufle koji sam ikada jeo!

Hvala korisniku cosa88

Putnici koji su gledali informacije o mestu Restoran Zdravljak gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

Restoran Zdravljak – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!