“Opušta”
Komentar o hotelu La Piazza

La Piazza
Rangiran na 1. mestu od 21 Restorani u Valjevu
Kuhinje: italijanska
Komentar je napisan: 26. april 2019.

Pogotovo leti kada možeš sedeti napolju, bezbedno za decu, , zadovoljna sam sa uslugom, ambijent je prelep

Hvala korisniku Андреја C

Komentar je napisan: 7. novembar 2018.

Osoble nije baš ljubazno, verovatno zbog prenatrpanosti i mnogo posla a malo radnika, svraćam jer imam malo dete a okolina je bezbedna za igru, i mogi sedeti napolju da nadgledam dete.

Hvala korisniku Андреја C
Komentar je napisan: 28. avgust 2018.

u centru grada, a opet zaklonjeno od buke i saobracaja, fantasticno mesto za uzivanje sa prijateljima i porodicom. Ako zelite da rucate, mozete pojesti pastu ili pizzu, koje su odlicnog ukusa. Takodje mozete se zasladiti nekim od dezerta, meni je najlepsi krem brule. Ljubazni konobari ce vam rado pomoci u izboru jela, a zatim i pitati da li ste zadovoljni izborom. Restoran je za svaku pohvalu!

1  Hvala korisniku mproticnikolic
Komentar je napisan: 1. april 2018. sa mobilne aplikacije

Bas sam po preporuci tripadvisora dosao u ovaj restoran i nisam pogresio.Lignje sam narucio i bile su savrsene,kao da sam ih na moru porucio.
Sve je bilo odlicno

Datum posete: oktobar 2017.
Hvala korisniku Marko L
Komentar je napisan: 12. septembar 2017. sa mobilne aplikacije

OK, mesto za izlazak. Hrana ekstra, ambijent ok. Cene su malo jace za Valjevo
Mozete jesti italijanske specijalitete kao i razne vrste stekova.

Datum posete: septembar 2017.
Hvala korisniku Milant321

Putnici koji su gledali informacije o mestu La Piazza gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

La Piazza – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!