“Kafana”
Komentar o hotelu Kafana kod Bore

Kafana kod Bore
Rangiran na 2. mestu od 21 Restorani u Valjevu
Komentar je napisan: 19. septembar 2018. sa mobilne aplikacije

Nije loše prava Kafana uvek puna ljudi znaci vredi-pljeskavica živa zaštitni znak.male porcije ali džabe

Datum posete: septembar 2018.
1  Hvala korisniku DraganRas

Komentar je napisan: 5. septembar 2018.

Uovu kafanu odlazim vec tridesetak godina. Kvalitet je uvek isti. Usluga besprekorna. Najvise sam odusevljena cevapima, koji su isti kao oni koje smo jeli kao deca...

1  Hvala korisniku mproticnikolic
Komentar je napisan: 18. jul 2018.

Ne postoji bolje mesto za za cevape i jedinstveni tartar biftek koji ovde zovu ziva pljeskavica u Srbiji. Bolji od najboljeg rostilja.

Datum posete: jul 2018.
Hvala korisniku djordjevicmirka
Komentar je napisan: 14. jun 2018.

Kod Bore nam je redovno stajaliste kad god putujemo na toj relaciji. Porcije obilne a jeftine. Kafana je uvek puna pa se cesto desi i da nema mesta.
Jedina zamerka je sto nemaju pomfrit.

Datum posete: jun 2018.
Hvala korisniku MimiBoraD
Komentar je napisan: 24. januar 2018.

Кафана са дугом традицијом, омиљена код ваљеваца а позната и шире. Роштиљ је одличан, услуга и љубазност домаћина је посебна а атмосфера је одлична. Некада је немогуће наћи место за ручак.

1  Hvala korisniku mkva2017

Putnici koji su gledali informacije o mestu Kafana kod Bore gledali su i

Valjevo, Centralna Srbija

Kafana kod Bore – bili ste tamo? Ispričajte nam utiske!